mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

Biblia – czasy ostateczne, czy początek końca świata rozpoczął się w listopadadzie 2008 ??

Posted by mywaylee w dniu 16 listopada 2010


W tym artykule przedstawie wam mój punkt widzenia zbliżających się wydarzeń opartych na badaniach nad Biblijnym przekazem.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6DZm4KH94S3tH3jqdj5OBYqnfs8edbCUsqiYMX5W4v8PJMXdjq3chzEs

Według Biblii ostatecznymi dowodami na zbliżający się koniec świata, ma być wniebowzięcie Kościoła Chrystusowego do Nieba. To wydarzenie według kodu Bibli może odbyć się , już przed końcem jesieni 2010 roku!

Oto możliwe wydarzenia, które mogą się ziścić do końca jesieni tego roku:

 • -Kompletne zniszczenie Damaszku w Syrii.
 • -Początek Wielkiegu Ucisku, który rozpocznie się krachem na światowej giełdzie. ( możliwe, że chodzi o BANK RUN)
 • -Prezydent USA który będzie sprawował swój urząd podczas wielkiego krachu pod koniec jesieni , będzie ostatnim prezydentem wybranym w wyborach.
 • Katastroficzny atak nuklearny w Nowym Jorku lub innych głównych miastach USA.
 • -2 masywne trzęsienia ziemi w USA.
 • -Inwazja Chin na Stany Zjednoczone.

7 powodów do rozpoczęcia się Okresu Ucisku i Gniewu Boga.

 • -Kod biblijny przewiduje, że Wniebowzięcie Kościoła Chrystusa może mieć miejsce pomiędzy : 11.09.2009 a końcem jesieni 2010. Po tym wydarzeniu piekło rozpęta się na ziemi.
 • -Izrael ponownie przejmie kontrole na Jerozolimą po 2,000 lat. Stało się to w 1967. Zbliża się również 60 rocznica od momentu kiedy Izrael stał sie narodem.
 • -Eksperci przewidują powżny upadek światowej gospodarki, co będzie ostatecznym wypełnieniem kryzysu ekonmicznego, co rozpocznie 7-letni okres ucisku.
 • -Światowe zasoby jedznia są blisko puntku krytycznego , który jest najniższy od 30 lat. Powodem tego zjawiska oprócz susz i powodzi, może być wymieranie poszczół miodnych. To one zapylają 80% upraw, które są 1/3 częscią żywności, która w tej chwili zapewnia ludziom na świecie przetrwanie.
 • -Jezus powiedział, że jego nadejście poprzedzi wrost trzęsień ziemi, ilości podróży oraz wiedzy o otaczającym nas świecie.
 • -Prezydent Barack Obama ogłosił, że do końca roku zostanie podpisany pokojowy traktat podziału Jerozolimyhttps://i0.wp.com/www.thewashingtonnote.com/twn_up_fls/netanyahu%20obama.jpg. Według Bibli zaraz po podpisaniu pokoju, ropocznie się okres ucisku.
 • -Lata 2008/09 jest to koniec 490-letniego biblijnego cyklu i wojna Goga i Magoga -Ezechiela 38 : 39 ; jest przepowiedziana na koniec tego roku.

 

 

Jezus Chrystus oznacza koniec pewnego etapu, etapu wstąpienia naszej cywilizacji na własną ściezkę. Od tego okresu budujemy świat według fundamentalnych zasad. Niezmiennych. Zasady którymi kieruje się wszechświat są klarowne jak czerń i biel. Swoiste zło przedstawiane w obrazach i pieśniach, diabeł tkwiący w świecie jest jedynie wyjaśnieniem tego cyklu odpowiadającemu tamtym czasom. W każdym z nas trwa wojna, we wszystkim i zawsze. Tak samo jak na planetę spada kometa tak samo nasze serce atakuje wirus. Wszystko jest nieskończonym powieleniem. Nieskończona walka. Dany został nam umysł abysmy mogli zrozumieć wszechświat i wybrać w nim własną drogę, abyśmy mogli zrozumieć ten proces. Doszukiwanie się prawdy w przepowidniach nie ma sensu. My to wiemy i znamy, tylko musimy zajrzeć głęboko do serca.

Nigdy nic nie odkryliśmy, mogliśmy jedynie zrozumieć.

Wszystkie prawe osoby zbudują nową przyszłość. Niestety system się wali i wielu będzie musiało zginąć, planeta wygra lub przegra z chorobą. Na razie deptamy po ukrytej scieżce dochodząć powoli do fundamentalnej prawdy, do wyślizgnięcia się z uścisku węża. Owoc został zasiany. Owoc został zjedzony. Wraz z pierwszym gryzem otrzymaliśmy dar.

Dar istnienia.

żródła: http://home.flash.net/~evt/rapture.htm

Komentarzy 17 to “Biblia – czasy ostateczne, czy początek końca świata rozpoczął się w listopadadzie 2008 ??”

 1. http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VI_-t13353-s24.html

  Jeżeli poruszamy tematy chrześcijańskie i Sobór Watykański II to polecam przeczytać świetną książkę Ojciec Bonawentura Meyer – Ostrzeżenie z zaświatów [chomikuj.pl/kt891/E-booki+religia/Ojciec+Bonawentura+Meyer+-+Ostrze*c5*bcenie+z+za*c5*9bwiat*c3*b3w,377221664.pdf]
  Książka jest zapisem egzorcyzmów, wypędzania złych duchów z opętanej kobiety, z każdym duchem prowadzony jest dialog, przymuszany przez Maryję musi wyjawić zło jakie dzieję się w kościele. Sobór Watykański II to początek rozpadu kościoła, nowa msza, komunia na stojąco i do ręki, sobowtór Papieża Pawła VI. Walka z kościołem trwa. I kościół przegrywa tą walkę,po to by ostatecznie zwyciężyć.
  (…)

  Znalazłem ciekawostkę:

  „Daję fragment swoich zapisów wizji przyszłości, które ukazały się w książce „Przemiany w ultrafiolecie” wydanej bodajże w 2002 roku.

  „19 lutego 1999 roku.
  «Poczułam obecność niewidzialnej, bardzo potężnej, anielskiej istoty o czystych wibracjach, którymi napełniła całe mieszkanie. Oceniłam ją „wzrokiem wewnętrznym” na jakieś 4-5 metrów wzrostu. Jednocześnie pojawił się niewielki, wściekły, warczący „wilk”, który tylko dzięki boskiej, czystej obecności, w żaden sposób nie mógł mnie zaatakować. Istota przemówiła z początku w języku, którego nie potrafiłam zidentyfikować. Nie był to żaden europejski ani współczesny język (prawdopodobnie aramejski). Po intonacji zorientowałam się, że jest to, wypowiadana z gorliwą wiarą modlitwa do Boga.
  Po czym wyraźnym głosem papieża Jana Pawła II powiedziała mi wprost do ucha:
  – Wszyscy będą spokojnie zasiadać (w ciemności? w niewiedzy?) przed telewizorami, kiedy niespodziewanie ujawniona zostanie straszna zbrodnia.
  (Tu przemknęła mi myśl o nagłym upadku z wysoka jakiejś ważnej, wpływowej osoby).
  – To zaskoczy i zdziwi wszystkich. Po pierwszym szoku najpierw zapadnie cisza, ale później zacznie się hałas, zamęt i nic już odtąd nie będzie takie, jakie było.
  Zaraz potem Anioł jednym ruchem ręki wydostał mnie z ciała i pofrunęłam nad przepięknym widnokręgiem, symbolicznie przedstawiającym moje przyszłe życie. Spotkałam tam nieznanych ludzi, którzy wspominali o tym, co mnie jeszcze czeka, a co rzeczywiście zaczęło się spełniać jakieś dwa lata później.»”

  I jeszcze to wydaje mi się powiązane z dziejącą się obecnie w Polsce histerią społeczną i wielkomiejską.

  „Obudziło mnie nagle trzęsienie ziemi. Cały mój dom drżał w posadach, a ja wraz z nim. Jednocześnie cząstką świadomości pamiętałam swoje wcześniejsze wizje na ten temat i wiedziałam, że tak naprawdę nic nam nie grozi, dom także wytrzyma.
  Ktoś włączył radio. Rozległ się głos spikera Wiadomości. Mówił, że „zwierzęta w warszawskim zoo zbiły się w swoich klatkach w ciasne gromadki i głośno ryczą”…
  Nagle ogarnęło mnie światło i wszyscy zaczęli widzieć.
  Przez moje małe miasteczko gnała na koniu, śmiejąc się radośnie prosto na wschód, ku Ukrainie – jasnowłosa Helena Skrzetuska. Wybiegłam przed dom i pozdrowiłam ją z wielkim przejęciem, błogosławiąc na drogę.”

  I przekaz dalszy kiedy indziej: „ruska dusza wraca z wygnania”. Zobaczyłam to na mapie. Tereny Białorusi i Ukrainy rozświetlone jasnym słońcem. Głos Anioła rzekł: „Przebudzi się Światło w narodach słowiańskich”…
  [transwizje.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?3,2010]

  „Przerobiłam na razie mniej więcej połowę całego tekstu, który składa się jakby z dwóch części. Pierwsza traktuje o historii wojen w Iraku do śmierci Husajna, która to łączy się w czasie ze śmiercią Jana Pawła II i wyborem nowego papieża. Tym sposobem następuje przejście do Europy wschodniej i „cudownego wypadku” w „pogrzebowej dekadzie zgonów” (termin zaszyfrowany i trudny do przełożenia, bo zawiera też wyraz dziesięciokrotnie), po którym nastąpi wielkie śledztwo.
  Wydarzenia obecne są jedynie wstępem do tego, co się jeszcze stanie na tej bazie. W każdym razie prawda zostanie w Polsce uwolniona w atmosferze wielkiego społecznego poruszenia podobnego do czasów Solidarności. Winni ukarani, ofiary pomszczone i (co ciekawe) „uwolnione”. Ukaże się też drugie dno, kościelnego rodzaju, które sprawi, że kościół zachwieje się w posadach. Dokona oczyszczenia i odżegna się od winowajców, przestępujący prawo zostaną usunięci, ale „na krótko”. Stan wyjątkowy przy tym wszystkim, drożyzna, nieurodzaj.
  Nastąpią później nagle straszne wypadki na zachodzie, „o których lepiej nie wiedzieć, niż wiedzieć”. W ich trakcie „spadkobierca” będzie pośredniczył, orędując za ludzkością i Ziemią. Ta wzmianka potwierdza inne moje odczyty z Centurii, że trzeba go szukać w naszym kraju. A będzie miał korzenie rodzinne germańskie. Syn rodu świętych królów…
  …I ujrzałam cyfry, i widząc je liczyłam po kolei: 14, 15, 16, 17. Na tym koniec.
  Tak przyszły daty wydarzeń, o których czytam. ”
  [transwizje.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?10,2010]
  _______________________________

  „Kto kocha Boga, kto wierny Ojczyźnie, niech jej nie odstępuje, wszak widzicie, że idzie tu o zniszc
  Tadeusz Rejtan

  • http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VI_-t13353-s23.html

   Kwestia rosji
   Rosja bdzie zaangaowana w ciagu 24m-c w conajmniej 1 konflikt w Europie , dla Polski wiekszym zmartwieniem jest ssiad z zachodu , jednak jesli dobrze przewiduje Polska jest zbyt saba by byc zagroeniem dla kogokolwiek ale juz ze wzgledu na swoje polozenie moze byc bardzo wartosciowym sojusznikim dla kilku krajow w roznych etapach dzialan ze wzgledu tylko i wylacznie na polozenie oraz potencjal polityczny w europie srodkowej.
   Niestety nie ulega watpliwosci ze neutralnosc bedzie niemozliwa do utrzymania przez dluzszy czas wiec trzeba bedzie sie ostatecznie opowiedziec po jednej ze stron.
   Co do bestii to jej poczatkiem i jednym z wazniejszych skladnikow bedzie UE nowy rzym ,filozofia oraz struktury UE ,neopoganizm , gnebienie chrzescijan filozofia zalatujaca ta jaka mozna bylo zobaczyc w rzymie i grecji to nie przypadek.

   _______________________________

   Dobra_Pani/ vader_ek1/ kerayt
   Fantomisto.. ile nam – polakom za granica- zostalo czasu? mma zamiatr przyleciec w najblizszym czasie do polski.. kiedy bylby najlepszy moment?
   Fantom, mógłbyś uściślić – czy chodzi o Polonię czy żołnierzy polskich wysłanych na tę wojnę? Pytam jako rezerwista.
   To ile czasu mi zostało?

   Pozwólcie, że odniosę się zbiorczo
   Nie chce ‚zgadywać’ terminów, bo nie sposób trafić celnie, z celnością terminów mam największy problem. Tym bardziej, że decyzję podejmuje wąskie grono, podłóg własnego widzimisię. Dziś może byc tak, a za 3 dni inaczej. Niemniej jednak ‚decyzja’ zapadła. Kiedy nastąpi ten ‚własciwy moment’ się okaże wkrótce.
   I nie stresowałbym się w kwestii pilnego powrotu do kraju, bo to nie wojna spustoszy Europę, lecz późniejsze kataklizmy (jak na moj gust od 2013-2014 r). Wojna za to przetrzebi populację wysłaną na tę wojnę (3/4 mln Polaków). Wiem, że wile przepowiedni wieści o zniszczeniu Europy i wojnie nuklearnej, ale według moich informacji to, pomijając pojedyńczy incydent, nie będzie wojny nuklearnej, a i sama wojna ominie Polskę. Dopiero późniejsze kataklizmy spustoszą całkowicie Francję, Niemcy, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Benelux, Danię. Częściowo ucierpią (w dużym stopniu) Anglia i Irlandia, południe Europy w okolicach Grecji. Polska ucierpi w niewielkim stopniu i to na pd-zach.
   Myślę, że to odpowiada na powyższe pytania.

   Co zaś się tyczy wojny polsko-ruskiej, to takowej nie widzę, nawet jeśli się wyda, że w Smoleńsku maczały paluchy służby i polskie i rosyjskie i było to ‚na zlecenie’. Nie widzę kolejnego rozbioru. Zarówno Rosja jak i Niemcy mają na to ochotę, ale zdają sobie sprawę, że lepiej mieć między sobą ‚strefę buforową’ z marionetkowymi rządami, niż granicę na Wiśle, gdyż to prędzej czy później doprowadzi do kolejnego obrotu koła historii…
   Wojna zaś odwróci ich oczy od Polski i przyziemnych spraw. Tu zaś rządy ‚marionetkowe’ już niedługo się skończą, co jak dla mnie jest wielką nadzieją dla tego kraju. Według informacji kolejne rządy mają być nie tylko polskie ale i bardzo patriotyczne
   Rosja wbrew myśleniu wielu jest całkowicie wprzęgnięta w światowe tryby już od lat 90-tych i wszystko co się dzieje, pomachiwania szabelką, to tylko teatr dla mas. Nie będzie żadnego najazdu na Europę. Sama Rosja w czasie wojny dostanie ostro po plecach, Niemcy praktycznie zostaną spłukane, bardzo niewielu ocaleje, a wraz w upadkiem sąsiadów skończą się nasze tysiącletnie kłopoty.
   W kraju wiele się zmieni. Wiele młodych ‚panów świata’ pójdzie pod chełm i albo zrozumie i dojrzeje, albo nie wróci do kraju. W kraju nie będzie aż tak źle, trochę jak stan wojenny, wielu starszych rezerwistów wcielonych zostanie do organów porządku i będzie ten porządek zaprowadzać w dobrym tego słowa znaczeniu (też mają dosyć panoszenia się band wyrostków i kryminalistów). Bardzo wiele się zmieni, bardzo wiele.
   _______________________________

   W tym zamieszaniu spadły pisma i układy.
   „Zdrajcy!” krzyczano, lecz do kogo, trudno rzec.
   POlityk przecież w ogóle nie zna słowa „zdrada”,
   A POlitycznych obyczajów trzeba strzec.

   http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VI_-t13353-s22.html

   Juz pisalem o tym jakis czas temu zee za Smolenskiem stoja i USA i Rosja i Izrael a
   na szarym koncu rowniez mala frakcja naszych sluzb orz co niektorych politykow.
   Zeby nie bylo watpliwosci to nie powiedzial mi to Aniol a wyczytalem to,
   tak jak tysiace innych polakow w ksiazce pt:”Pola Laska”wydanej w czerwcu 2009.
   Ksiazka jest kalka przyszlych wydarzen i wyraznie mowi ze ”upadek Kosci”-czytaj Samolotu Prezydenckiego w Smolensku(symbolizujacego jednoczesnie Rzeczpospolita)stanie sie
   ”PRZYCZYNA”.To okreslenie ”PRZYCZYNA”pada pod koniec pierwszej strony ksiazki.
   Gdies przy koncu ksiazki w ogole autor wyraznie mowi ze dojdzie do wybuchu 3 wojny i
   globalnego ataku nuklearnego.Poza tym taka nuklearna wojna ma za zadanie zmienic porzadek na
   swieci i doprowadzic do zjednoczenia swiata w ktorym ucisk bedzie tak wielki
   ze jak to opisuje BIBLIA gdyby nie zostal przerwany to nikt by nie ocalal.
   Wszyscy ktorzy maja nadzieje ze wojna zmieni oblicze swiata na lepsze bardzo sie myla.
   Swiat jaki sie wyloni ma byc swiatem Tyrani opartej na technologi gdzie 1984 to tylko
   light wersja takiego Big Brother State.
   Co do wypowiedzi Watergate to zal czlowieka.Ten ktory w taki sposob mowi o wlasnym narodzie
   musi byc bardzo nieszczesliwy.Watergate, Narod Polski miota sie juz od stuleci pomiedzy
   wielkimi silami swoich sasiadow, a miota sie bo ci ktorzy sa ustanowieni nad tym narodem
   by nim rzadzic manipulaja nim i podejmuja za niego decyzje ktorych oczekuja nasi sasiedzi.
   W Polskich slowianach jest DUCH BOGA i nie ma watpliwosci ze odgrywalismy i odegramy wazna role wsrod narodow.Sily zla sa jednak potezne i losy Polski sa dowodem na to jak bardzo boja
   sie tego by NAROD POLSKI byl faktycznie wolny…Jak myslisz dlaczego BOG ‚umiescil’
   polakow pomiedzy niemcami i rosjanami.Te dwa narody byly i pozostaja pod wplywem sil zla od dawien dawna a Polska tylko im przeszkadzala.Dlatego taki los spotyka polakow.
   Zaiste jestesmy NARODEM WYBRANYM.

   Ciekawy link do bloga w którym starają się rozgryść kwestie zawarte w „Pola Lasce” polecam i pozdrawiam
   [ndb2010.wordpress.com/pola-laska/]

   mam ksiazke w wersji pisanej od 24 maja,ale sledze tez forum gdzie dyskutuje sie
   ”Pola Laska” na stronie jej autora:
   [http://www.alefstern.pl/] tam pod haslem:tablica, jest to forum.
   Z tego co wiem druga wersja tej ksiazki zawiera kosmetyczne roznice takie jak umieszczenie
   przecinka w innym miejscu zdania lub wstawienie jakiegos wyrazu w cudzyslow.Niektorzy dopatruja sie w tym roznic mogacych wplynac na lepsze zrozumienie ksiazki w zwiazku z szyfrem uzytym w
   ”Pola Laska”.Chodzi o Kabale i mozliwosc odczytania za jej pomoca zakodowanych tresci
   umieszczonych tam przez autora.Tego motywu jeski jest prawdziwy i tak nie badam gdyz obawiam sie negatywnego wplywu kabaly.Byc moze to nic zlego ale pewnosci nie ma.

   _______________________________

   Może to tylko głupie sny, ale raz na jakiś czas śnią mi się ataki na cele naziemne z powietrza i wojskowe samoloty na niebie, całe niebo usiane smugami. Obwiniłbym za to zainteresowanie tymi tematami od dawna, akurat ostatnie o co posądzałbym siebie to jakieś prorocze wizje-śni się też milion innych głupot. Wyjątkowo nie lubię tych o wojnie, bardzo niepokojące, odczuwa się duże poczucie zagrożenia.
   Ale ostatnio zaciekawił mnie fakt, że kolega, który nie interesuje się tymi zagadnieniami i jest twardym sceptykiem, powiedział mi, że śniły mu się bombardowania lotnicze i walki powietrzne na niebie.
   Też możliwe, że ma tylko wybujałą wyobraźnię.

   Fantomisto:
   „Tu zaś rządy ‚marionetkowe’ już niedługo się skończą, co jak dla mnie jest wielką nadzieją dla tego kraju. Według informacji kolejne rządy mają być nie tylko polskie ale i bardzo patriotyczne ”
   Co to za źródło informacji?

   Nawiązując do tego, co pisał wcześniej TheFinger – lista trzęsień Ziemi w obszarze Zatoki Adeńskiej:

   [earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Maps/10/45_10_eqs.php]

   mapka:
   [earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Maps/degree10/45_10.php]

   43 zarejestrowane wstrząsy o magnitudzie od 4,3 od niedzieli.

   dzięki za te wyjaśnienia co do książki,
   a co do wojenki to mi się nie uśmiecha iść na front
   szczególnie że niezabardzo lubię tych co na nie posyłają
   Do Iraku i Afganistanu powinni być wysyłani najbliżsi z rodziny
   każdego kto zasiada w parlamencie i sejmie (głosującego za uczestnictwem)
   chyba postanowię zostać w domu :]

   ‚A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
   ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
   od założenia świata –
   spoglądając na Bestię ,
   iż była i nie ma jej, a ma przybyć
   dalej:
   ” A Bestia , która była i nie ma jej,
   i ona jest ósmym ,
   a jest spośród siedmiu
   i zdąża na zagładę .

   Odnośnie cytatu z biblii, który został tutaj użyty jako przepowiednia.
   Uważam, iż jest to błędna interpretacja.
   Przyjmując, iż Bilia jest pismem natchnionym, a wiec prawdziwym, jej interpretacja nie może zależeć od czasu, w którym ją interpretujemy.
   Dziś, pod pojęciem bestii widać, wg jednego z forumowiczów rosję lecz 80 lat temu, ktoś widziałby rzeszę. Wcześniej mógłoby być imperium brytyjskie, napoleon, imperium hiszpańskie itd…
   Ten cytta należy interpretować w kontekście odbiorcy wizji, czyli św, Jana. To w jego czasach bestia była, a już jej nie ma, ale bedzie.
   Tylko takie podejście pozwoli nam, niezależnie od czasu interpretacji uzyskać ten sam wynik.
   Takie moje przemyślenia. Zaznaczam, nie jestem specjalistą w tym temacie.

   Masz rację, w rozdz.17.6 św. Jan jest bardzo zdziwiony widząc niewiastę(miasto) odzianą w purpurę, która morduje męczenników Jezusowych i świętych. Anioł wyjaśnił św. Janowi znaczenie besti które ją nosi i ma 7 głów (pagórków) i 10 rogów (10 królów). Za czasów św.Jana były tylko dwa miasta położone na na siedmiu pagórkach, były to Jerozolima i Rzym i wiadomo też przez jakie imperium (bestię) była okupowana Palestyna. Wniosek z tego taki iż należy się spodziewać po rozpadzie EU powstania Imperium Romanum. Ale to wszystko jeszcze przed nami, czasami mam takie wrażenie że to już się dzieje, a mianowicie ataki na chrześcijan, a wszczególności na KK, zakaz wieszania krzyży itp… [fronda.pl/news/czytaj/co_trzy_minuty_zabijany_jest_chrzescijanin] Zastanawia mnie bardzo II Sobór Watykański, czyżby to czasem niebyła podwalina do rzeczy które się w tej chwili dzieją, i będą się dziać jeszcze gorsze, bo to co jest napisane w Biblii musi się ziścić, niepotrzeba nam Nostradamusa czy Jackowskiego, wystarczy nam Słowo Boże przelane na papier. Napisane jast „Uderz w pasterza, a owce się rozproszą” (III tajemnica Fatimska) domniemam że po zabiciu Papieża zasiądzie na tronie wilk w owczej skórze, oznaczy i zwiedzie wiele narodów.
   (To są też takie moje przemyślenia.)

 2. http://nwomedia.pl/post,997,0

  podczas weekendu usa straciła kontrolę nad nukami i przypadkiem widziano ufo w okolicy…

  • http://marucha.wordpress.com/2010/11/15/rzecz-o-zimnym-czekiscie-putinie/

   MatkaPolka powiedział/a
   2010-11-16 (wtorek) @ 10:16:20

   Żyjemy w czasach załamania się, upadku jakiejkolwiek ideologii.
   Potrzeba nowych definicji.

   Światem rządzą Służby Specjalne, Służby Siłowe, tajne organizacje i gremia.

   Działają wbrew obowiązującym prawom, kodeksom, umowom międzynarodowym.
   W USA to CIA – zło tego świata, czy też FBI. W Rosji – KGB/FSB czy wojskowe GRU

   W Rosji walczą miedzy sobą o wpływy i dominacje tajne Służby Wojskowe z tajnymi Służbami Cywilnymi

   Czy wspólnym mianownikiem złem tego świata są Tzw. Żydami ? W jakiś sposób tak

   Ale kim są żydzi – nie są ani rasą, ani narodem, ani semitami, ani wyznawcami jednej religii.
   Żydostwo to – system kompletnego fałszu i zakłamania, i mentalność przestępcza

   To przecież żydzi zrobili rewolucje bolszewicka, to przecież żydzi finansowali wojny i rewolucje, sami sobie zorganizowali holokaust i eugenike – tworzenie nowej rasy.

   Rosja wyeksportowała do Izraela 20, 000 agentów KGB, którzy pewnie stali się agentami Mosadu

   Nie zapominajmy o innych wpływach – bardzo starych i bardzo dobrze ukrytych.

   Jednym z nich jest Imperium Brytyjskim rządzącym światem poprzez finanse („City of London” ) i narkotyki
   Wspomne tylko Wojne o opium w Chinach 1846r i teraz w Afganistanie.
   Afganistan to obecnie 1 na świecie producent opium; w 2001 Talibowie zniszczyli wszystkie zbiory maku – stąd Wojna. o ochrone pol makowych.
   Przemysł narkotykowy to 400 mld rocznego obrotu, to olbrzymi konglomerat przestępstwa i zbrodni, w którym zamieszani są „Wszyscy Świeci” tego świata – banki, politycy, przemysłowcy itd.
   400 miliardów dolarów nie da się tak sobie po prostu „wyprać”

   Inną ukryta sila to tajna sila o proweniencji krzyzackiej
   Templariusze UKRADLI złoto ze Świątyni Salomona należne wg hierarchii innemu nie-militarnemu zakonowi –Priorii Syjońskiej, a ten podległej papieżowi – po to powoływano zakony militarne, aby odzyskać grób Chrystusa.

   Templariusze/Krzyżacy stali się wielka siłą – militarną, finansową (złoto ze świątyni), intelektualną , organizacyjną w Europie. I mieli wpływ na wszystkie ówczesne dwory europejskie.

   Przestali uprawiać za murach zamków i klasztorów chrześcijaństwo – powód swojego powołania i racje istnienia – a zaczęli uprawiać cos na kształt Gnozy.

   Stali się w ten sposób zwykłymi bandytami i agresorami. Stali się również prekursorami późniejszych Tajnych Związków – zakonów nie -militarnych, masonerii.

   Rozbój, kłamstwo, agresja, przekupstwo, perfidia – to immanentna cecha krzyżactwa.

   Krzyżacy potrafili osadzić na tronach europejskich swoich wasali – to również bardzo charakterystyczne. To również stały tajnej element polityki pruskiej.

   Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II, która bezprawnie zagarnęła tron mordując swojego męża (upozorowany pojedynek)

   Mężem Królowej brytyjskie Victorii ( tak cenionej za podboje imperium brytyjskiego) był książę pruski Albert
   Dzisiejsza kontynuacja Krzyżaków Jest potężnego sprzymierzeńca niemieckiego rewanżyzmu, jakim jest masoński Zakon Rycerzy Maltańskich. Zanim zatrzymamy się przy niemieckich Rycerzach Maltańskich, prześledźmy znakomitości europejskie i światowe w ostatnim półwieczu, które były lub są członkami Zakonu Rycerzy Maltańskich. Byli wśród rycerzy maltańskich tacy politycy jak Francesco Cossiga, Andreotti, Fanfanii, John Volpe (ambasador USA), Simpson (były sekretarz skarbu USA). Są lub byli członkami Zakonu Maltańskiego przemysłowcy: Gianni Angelli (Fiat), zarazem członek Komisji Trójstronnej i Bilderberg Group, Lee Iacocca (koncern Chrysler), Peter Grace (ropa, statki), brazylijski miliarder Dino Samaja. Idąc śladem członków Zakonu Kawalerów Maltańskich dochodzimy do czołowych agend Rządu Światowego, jak wspomniana Komisja Trójstronna i Bilderberg Group, amerykańska Rada Polityki Zagranicznej, zakon „Czaszka i Piszczele” („Skull and Bones”)

   Z książki Jana Marszałka „Germanizacja powiatu bartoszyckiego na przełomie XX i XXI wieku” dowiadujemy się, że Niemiecki Rycerski Zakon Joannitów, inaczej zwany Zakonem Kawalerów Maltańskich, wybrał na swojego Wielkiego Mistrza rycerza Hansa Petera von Kirchbacha.

   (…..)

   • http://fakty.interia.pl/swiat/news/niemcy-mamy-powody-do-niepokoju,1559097

    Niemcy zaostrzają kontrole antyterrorystyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Niemieckie władze zaostrzają w całym kraju środki bezpieczeństwa w związku ze zwiększonym zagrożeniem terrorystycznym – poinformował minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere.
    Władze mają informacje, wskazujące na planowany na koniec listopada w Niemczech atak terrorystyczny /AFP
    Jak dodał, decyzja ta obowiązuje do odwołania. Według ministra wskazówki na zwiększone zagrożenie terrorystyczne są konkretne.
    – Mamy powody do obaw, ale nie do histerii – zapewnił de Maiziere na konferencji prasowej.
    Minister podał, że niemieckie władze mają informacje, wskazujące na planowany na koniec listopada atak terrorystyczny. Wskazówki te pochodzą od zagranicznych służb.
    źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

   • http://nwomedia.pl/post,997,0

    USA planują atak na Iran i Wenezuelę
    2010-08-02 11:06,

    Najwyższy amerykański dowódca wojskowy, w udzielonym wczoraj wywiadzie powiedział, że USA posiada plany ataku na Iran. Amerykańskie wojsko zwiększyło także swoją aktywność przy granicach z Wenezuelą. Czy czekają nas kolejne dwie wojny?

    http://tiny.pl/hw1m1

    To tak na marginesie, że plany inwazji na Iran i Wenezuelę, były opracowane już wcześniej.

    Re: Iran – największe ćwiczenia w historii!!!!

    Ten plan był pewnien już gotowy w 2003 roku, ale nie było możliowości go przegłosowania w kongresie.

 3. http://nwomedia.pl/post,931,0

  Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

  Tylko ludzie o bardzo zlej woli albo głupcy mogą jeszcze zaprzeczać istnieniu geoinżynierii, w zakresie tworzenia „persistant contrails”, albo jak kto woli „chemtrails”. ONZ miało by uchwalić ustawę zakazującą stosowania tego, co nie istnieje ? Zakazali, ponieważ technologia ta okazała się być bardzo szkodliwa dla środowisku naturalnego, w tym dla człowieka. Angielski parlament miałby szczegółowo raportować „science fiction” ? Dowody na istnienie chemtrails i na ich szkodliwość są nie do podważenia !

  Ci co zezwolili na rozpylanie środków chemicznych nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody, popełnili zbrodnię przeciwko swojemu narodowi.

  Skala skażenia nie jest nikomu znana, ale jego skutki zaczynają już być odczuwalne. W celu ochrony naszego zdrowia i zdrowia naszych dzieci, powinniśmy żądać ujawnienia wszelkich informacji na ww. temat, przeprowadzenia niezależnych badań i analiz oraz ukarania winnych tej zbrodni. Spieszmy się bo czas nagli…

  UCHWAŁA ONZ

  W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bio-różnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

  Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „Chemtrail”.

  Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia – CO2 (dwutlenkiem węgla).

  DOWODY

  Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię (link).

  W naszym artykule „Zjawisko chemtrails nie jest teorią …” (link) opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.
  Angielski parlament, a dokładnie to jego „Komitet ds. Nauki i Technologii” sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.

  W sekcji 27 raportu czytamy:
  „Since 1977, cloud seeding and environmental techniques have been subject to international regulation. In 1977 countries agreed to the „Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques” (ENMOD). The treaty, as well as forbidding the use of environmental modification techniques in hostile circumstances, supported the use of weather modification forpeaceful purposes. A re-confirmation of the ENMOD principles occurred at the Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) and the 1992 Earth Summit in Rio de Janeiro.59 Dr Lee pointed out that most techniques covered by the ENMOD treaty were „quite speculative”-for example, causing earthquakes or tsunamis which was far beyond the capacity of current technology-but that cloud seeding was a technology that
  was often used.”

  Ściągnij raport: Report_HOC_221.pdf
  Tylko powyższy tekst mówi już o będącej w częstym użyciu technologii „tworzenia chmur” ! Polecamy przeczytanie całego raportu, który nawet najbardziej zajadłym niedowiarkom nie pozostawia żadnego miejsca na zwątpienie. W swojej uchwale, ze względu na ogólnoświatowy zakres tego typu działań geoinżynieryjnych, ONZ nakazało angielskiemu parlamentowi zaprzestanie kontroli i prac nad tym tematem oraz pozostawienie tego w gestii ONZ.

  Czego nam jeszcze trzeba ? Powyższy raport opisuje ze szczegółami zjawisko, które już od dłuższego czasu widzimy nad naszymi głowami. ONZ orzekło o wysokiej szkodliwości tych działań na środowisko biologiczne, więc w tym i na człowieka. Jesteśmy od dłuższego czasu truci. Nikt się nas nie pytał o zdanie i zgodę. Nikt nie przedstawił nam rzetelnych badań i analiz.

  Czy nikogo nie obchodzi już nasze życie i zdrowie ? Nawet nas samych ? Nasz rząd nie mógł nie wiedzieć o tych działaniach. To przecież jego przedstawiciele dopiero co podpisali się pod ww. moratorium ONZ. Powinniśmy zażądać przeprowadzenia jawnego dochodzenia w tej sprawie (pod nadzorem publicznym) oraz żądać ukarania winnych tej zbrodni. Zdradzieccy politycy i kłamliwe media już wystarczająco długo nas oszukiwali. Dość tego !

  Nie czekajmy aż będzie za późno !

  Bardzo prosimy o przekazanie linka do tego artykułu do jak największej liczby znajomych !

  Źródła:

  * http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/

  * http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%E2%80%98plan-b%E2%80%99/

  * http://failinggracefully.com/?p=1168

  Podobne artykuły:

  * http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm
  * Dział Chemtrails

 4. A said

  NO CÓZ teoria sie nie sprawdziła- mamy koniec 2010 i zabrania koscioła nie było…
  ——————————————————————-
  alex ja bym się nie sugerował konkretnymi datami bo tego nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć jednak proroctwo co do zbliżającego się końca świata jest prawdziwe żyjemy w czasach ostatecznych (bóg na pewno niedługo zrobi reset)po prostu za dużo jest na świecie zła i demoralizacji

 5. A said

  oczywiscie ze tak, wielu biblistów mówi ze jestesmy pokoleniem, które nie zazna smierci fizycznej ale bedzie pochwycone- tylko czemu to tak długo trwa 🙂 Samo zaś wyznaczenie dat jest zaprzeczeniem słów Jezusa że nikt tego nie wie nawet On. Jakkolwiek zachecał nas abysmy byli czujni, badali proroctwa, rozpoznawali znaki aby nas ów dzien nei zaskoczył.

 6. menchell said

  zapraszam na http://www.zbawienie.com, Wiekszosc z was myli sie.

 7. NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY KIEDY PAN WRÓCI.CZUWAJCIE BO ON PRZYJDZIE NAGLE JAK ZŁODZIEJ W NOCY

 8. KURCZE 2 MIESIĄCE I KONIEC 2011 ROKU.TO KIEDY NAS W KOŃCU JEZUS ZABIERZE DO SIEBIE?CZEKAM NA TEN DZIEŃ Z UTĘSKNIENIEM

 9. Maria1 said

  menchell czy menel? i to twoje jehowickie „zbawienie”. Nie odwiedzajcie zakłamanej strony tego typka, który wstydzi się swego imienia i tego, co robi, bo występuje dla zmyłki pod wieloma nickami.

  • Rysiek said

   Tą stronę prowadzi były Świadek Jehowy – obecnie jest ponownie narodzonym chrześcijaninem, . Wierzy on w „żydowski spisek” celem jego witryny – http://www.zbawienie.com jest ukazanie Prawdy biblijnej oraz prawdę o całkowicie zakłamanym świecie.to zapewne jest powodem banowania w Sieci. Na jego stronie jest masę „spiskowych” materiałów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: