mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

Gangi Nowego Porządku.

Posted by mywaylee w dniu 23 października 2011

Bitwa o Ziemię.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZzu8wvTmqjfbuMBHJ4-exIt9RHy-0k7BQMHD6Dwwu7CXtOYOufYsL1CePRaz do roku, w jednym punkcie planety, spotyka się najbardziej elitarna grupa z gatunku homo sapiens. Bankierzy, przemysłowcy, politycy czy dziennikarze obradują w ramach Grupy Bilderberg – grupy doradczej najbardziej wpływowej zorganizowanej grupy przestępczej świata – Nowego Porządku Świata (NWO).

https://i0.wp.com/forums.randi.org/imagehosting/177574817703aede33.jpgChłopcy i dziewczęta Nowego Porządku próbują przejąć kontrolę nad każdą dzielnicą i każdym zaułkiem planety zwanej Ziemią, a póki co – ich rewir to północny Atlantyk. Oczywiście, jak na gangsterów przystało, sięgają po różne środki – jak dla przykładu uzależnianie od narkotyków. A może nie tyle od narkotyków, co żywności – od której, jakby nie patrzeć, już jesteśmy uzależnieni. Mamiąc kłamstwami i złudnymi wizjami, farmerzy poszczególnych dzielnic podpisują umowy na ich modyfikowaną genetycznie żywność, wpadając w patentowe jarzmo. Rolnik w sidłach takiej korporacji, jak Monsanto, godzi się i dostaje co roku ich modyfikowane nasiona. Jeśli jakaś dzielnica zbuntuje się przeciwko kartelowi NWO, nie dostanie nasion, albo dostanie uszkodzone nasiona – jednym słowem – bunt to śmierć z głodu. Metoda zostanie zastosowana wtedy, kiedy wszystkie dzielnice będą należeć do nich – póki co, niektórzy radni z poszczególnych dzielnic, buntują się. Dla przykładu rewiry Austria, Luksemburg i Węgry nie zgadzają się na modyfikowanego ziemniaka Amfora, argumentując to jego rakotwórczością. Zdają sobie z tego sprawę czy nie, tak naprawdę chodzi tu o zniewolenie.

Wróćmy jednak do światowej wojny gangów. NWO próbuje również ściągać haracz i zajmować się ochroną. Przed kim miała by być ta ochrona? W grudniu zeszłego roku próbowali zwiększyć kontrolę nad światem narzucając mu, w ramach walki z globalnym ociepleniem, traktat kopenhaski. Tak naprawdę kwestia zarabiania (czytaj: haraczu) na handlu CO2; wojna z Afryką, Azją i Ameryką Łacińską poprzez bardziej rygorystyczne limity na CO2 dla państw biednych (możliwość 1,44 tony CO2 na osobę do 2050 roku) niż dla bogatych (2,65 tony CO2 na główkę); i wreszcie las luk prawnych, które pozwoliłyby na zwiększenie emisji CO2 przez sprytnych, ustawionych przemysłowców z kartelu, to uboczne kwestie Kopenhagi. Główna kwestia, Święty Graal Nowego Porządku, to władza – a dokładniej ponadnarodowe ciało zajmujące się CO2. Na szczęście ‘porozumienie’ przygotowane potajemnie przez grupę mędrców – chłoptasiów z NWO – zostało odrzucone.

Szef FEDu Bernanke na spotkaniu Grupy Bilderberg w 2008 roku w Chantilly w USA. http://cryptome.info/bilderberg08/bilderberg08.htm.

Kolejna, wcześniejsza próba, to światowe ministerstwo zdrowia w ramach paniki przed A/H1N1. Tutaj również dziesiątki miliardów dolarów i euro za szczepionki; związki rtęci i polisorbat-80 w tych że szczepionkach; czy wreszcie pomysły stanu wojennego w USA i przymusowych szczepień we Francji, były zagrożeniami nr 1. Sami członkowie mafii zdradzili powód paniki przed chorobą słabszą od sezonowej grypy – światowe ministerstwo zdrowia, o którym mówili na zjeździe Bilderberg. Na szczęście grypa była słaba, a kontrowersje związane z niebezpieczeństwem i kosztem szczepionek zbyt wielkie, dlatego ich sukces legł w gruzach. Dwa wielkie zamachy na wolność i dwie wielkie klęski w ciągu jednego, 2009 roku.

Pandemia miała miejsce wtedy, kiedy pierwszy z trzech wielkich zamachów na planetę stawał pod znakiem zapytania. Mam na myśli kryzys finansowy. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem. Winni, światowe korporacje finansowe, dostały od amerykańskiego rządu zastrzyk miliardów dolarów. Następnie to samo dostały korporacje samochodowe. Kryzys kopnął w tyłek konkurencyjną mafię, gang z Łubianki (FSB od Federalnej Służby Bezpieczeństwa), osłabiając rosyjską gospodarkę. Po palcach dostało się również gospodarce Wenezueli z niepokornym Chavezem na czele. Islandia wreszcie została pchnięta w stronę federalnej Europy, a jej przyjęcia można spodziewać się wraz z, albo zaraz po przyjęciu Chorwacji. Klimat kryzysu pchnął Irlandczyków do podpisania cyrografu, czyli głosowania na tak w sprawie Traktatu Lizbońskiego, a obecnie mafiozi NWO na czele federalnej Europy żądają wprowadzenia do niego poprawek, właśnie pod pretekstem kryzysu i problemów ze strefą euro. To wszystko nie było jednak głównym powodem przeprowadzenia kryzysu. Był nim ‘nowy finansowy porządek świata’, jak nazwał to jeden z głównych ojców chrzestnych NWO, Henry Kissinger. Nowi finansowy porządek to światowe ministerstwo finansów, o którym mówił Bildt na zjeździe Bilderbergów w 2009 roku, oraz światowy bank centralny i wspólna, planetarna waluta, o czym również mówiło wielu gangsterów, nawet spoza kartelu NWO.


Mafijne rodziny i grupy z NWO nie przewidziały jednak wielu problemów – nie wiedziały, że w tym samym czasie władze Grecji swą lekkomyślną polityką finansową, chcąc nie chcąc, szykują im niezłego psikusa. Ogromne problemy Hellady, którym nie da się szybko zaradzić tylko dlatego, iż ta zamiast wspólnej waluty posiada mafijne euro, zniechęciły wiele państw do wizji wspólnej globalnej waluty czy ministerstwa finansów. Problemy Grecji, podobne kłopoty Hiszpanii czy obecne problemy Irlandii pokazują, że grunt to zdrowy rozsądek i niezależność, a nie oddawanie się w ręce mafijnych powiązań a la euro i jego bank centralny. Gdyby nie te niespodziewane kłopoty, światowe ministerstwo finansów i przejęcie finansowej władzy w skali globalnej byłoby już budowane.

Możemy zatem mówić nie o dwóch, ale trzech klęskach Nowego Porządku w krótkim okresie czasu. Nim wrócę do globalnej wojny gangów, zastanówmy się co by było, gdyby wygrali. Powstałoby światowe ciało do nadzorowania handlu CO2 i walki z globalnym ociepleniem. Powstałoby światowe ministerstwo zdrowia do walki z pandemiami słabych chorób. Powstałoby również światowe ministerstwo finansów. Każda z instytucji byłaby dziełem NWO i dostawałaby coraz więcej kompetencji, aż w końcu – niczym Komisje Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej i Euratomu w myśl Traktatu Fuzyjnego z  1965 roku – stworzyłyby jedną Komisję, Komisję Ziemską na wzór Komisji Europejskiej, która w ciągu kilku dekad stałaby się rządem światowym.

http://tergiwersacja.wordpress.com/gangi-nowego-porzadku/


http://tergiwersacja.wordpress.com/gangi-nowego-porzadku/cz-2-zhongnanhai-i-nwo-%E2%80%93-starcie-eksperyment-czy-fuzja-o-chinach-zachodzie-kryzysie-i-naszej-przyszlosci/

Władza za wszelką cenę, a w tle Grupa Bilderberg: Herman van Rompuy.

Herman Van Rompuy, od 1 grudnia 2009 roku prezydent UE, a dokładnie trwały przewodniczący Rady Europejskiej. Został wybrany nie w wyborach, lecz na zalegalizowanych pogaduszkach Rady Europejskiej za zamkniętymi drzwiami. Jego kadencja trwać będzie 2,5 roku. Jako nasz ‘nadprezydent’ zarabia 350,000 euro (521,374 dolarów) rocznie. Dla porównania pensja prezydenta USA to 268,521 euro (400,000 dolarów) rocznie.

Członek Grupy Bilderberg, o czym otwarcie piszą europejskie media, choćby De Tijd 14 listopada 2009 roku (http://www.tijd.be/nieuws/binnenland/Van_Rompuy_steekt_nek_uit_op_Bilderberg-diner.8259003-438.art?ckc=1).

Po jego wyborze pierwszym miejscem, które odwiedził, była specjalna konferencja Grupy Bilderberg 12 listopada 2009 roku na zamku Château de Val-Duchesse.

Herman van Rompuy. http://www.redicecreations.com/ul_img/8793rompuyeurocrat_small.jpg

http://tergiwersacja.wordpress.com/ue-who-is-who-federalistow/wladza-za-wszelka-cene-a-w-tle-grupa-bilderberg-herman-van-rompuy/

Pieniądze mafii a finansowanie PO.

https://i1.wp.com/uwazamrze.pl/wp-content/uploads/2011/05/685605-490x326.jpgOdwołanie Kamińskiego ma również kolejne dno. Kamiński ma odwagę zajmować się ścisłym związkiem Platformy Obywatelskiej ze światem przestępczym. W 2009 roku świadek koronny Piotr K. znany jako ‘Broda’ ujawnił koneksje ówczesnego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego z mafią pruszkowską. Jak mówił Kamiński[1],

http://tergiwersacja.wordpress.com/2011/10/06/pieniadze-mafii-a-finansowanie-po/

Światowy kryzys – geszeft wszechczasów.

http://polonuska.wordpress.com/2011/09/11/swiatowy-kryzys-geszeft-wszechczasow/

http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-Nowy-porzadek-swiata,mid,893054,index.html

Komentarzy 7 to “Gangi Nowego Porządku.”

 1. osoba prywatna said

  Gaz łupkowy – przekręt rządów Platformy Obywatelskiej

 2. […] Gangi Nowego Porządku. […]

 3. osoba prywatna said

  Wazne!!!

  Zatruwanie wody już ma miejsce u nas .

  I nie wzruszajcie ramionami mówiąc ; to nie u nas, to na Zamojszczyźnie.

  Za chwile w kranie u każdego może popłynąć woda zmiksowana ze smiertelnymi toksynami.

  To nie sa bajki. Obejrzałeś, rozpropaguj te wiadomość dalej.

 4. barbarian said

  • alexirin said

   Dzisiaj można z całą pewnością stwierdzić że masakrę w Norwegii wykonał indoktrynowany Norweg żydowskiego pochodzenia.
   Według talmudu żydostwo dziedziczy się po Matce a zatem Bervik jest Żydem.
   Żaden Europejczyk nie jest w stanie zamordować Białego człowieka w imię obrony syjonistycznych interesów.

 5. alexirin said

  Skanery na lotniskach powodują raka! –

  Używanie skanerów prześwietlających pasażerów korzystających z linii lotniczych zostało zakazane przez Komisję Europejską – informuje portal Business Insider.

  Ruch jest spowodowany troską o zdrowie podróżujących. Dotychczas używane skanery emitują promieniowanie mogące uszkodzić kod DNA i spowodować choroby nowotworowe.

  Europejskie lotniska zostaną w zamian wyposażone w urządzenia wykorzystujące fale radiowe do zbadania, czy pasażer nie stara się przemycić na pokład niebezpiecznych przedmiotów.

  http://www.businessinsider.com/europe-body-scanners-ban-2011-11

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: