mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

ZNIEWALANIE I WYNISZCZANIE NARODÓW PRZEZ KORPORACJE I BANKI.

Posted by mywaylee w dniu 11 listopada 2011

http://rasica.files.wordpress.com/2011/03/cartoon-be-prepared-500-1.jpg?w=500&h=383

Tu chodzi o wladze…

 Ten  artykuł poświęcamy dzielnej młodzieży która od miesiąca prowadzi okupacyjną  akcję przeciwko bankom I korporacjom w najwazniejszych krajach świata zachodniego. Także dla Polaków w kraju -którzy mimo terroru kolejnego okupacyjnego reżimu pseudo-polaków mają  odwagę wyjść na ulice w Marszu Niepodległości.

 07:22 NWO – Otwórz oczy i dołącz do Sił Oporu w ostateczne

OBŁĘDNY PLAN Wieshaupta , zmierzający do zniewolenia ludzkości, oraz zorganizowania super tajnej organizacji Iluminatów do realizacji tego planu, szybko wyraziły się w okrucieństwach  Rewolucji Francuskiej-1789- która miała być pierwszym krokiem  na drodze do przejęcia władzy nad cały światem przez grupkę obłąkańców  talmudycznych. Ale bestialskie masowe mordy , dokonywane na niewinnych bezbronnych ludziach  przez przywódców rewolucyjnych , otwarły ludziom oczy na prawdziwe znaczenie trąbionych na cały świat haseł „wolność”, „równość” , braterstwo”.  Trzeba było zastosować inne metody do oszukiwania , zniewalania i i wyniszczania narodów.  Do takich sprawdzonych metod oszukiwania,  należą w pierwszej kolejności wielkie prywatne banki i międzynarodowe korporacje.

Znajomość takiego problemu jest szczególnie ważna dla nas Polaków, ponieważ Polskę zniszczono ostatnio gospodarczo  głównie przez manipulacje bankowe, gdzie – poprzez pożyczki na niesłychanie wysokie oprocentowanie- pseudo polskie władze  pozbawiły nas prosperujących  zakładów produkcyjnych  i nie zatrutej chemią ziemi,  przekazując je za bezcen  w ręce wielkich zachodnich żydowskich korporacji.  W ten sposób w krótkim czasie pozbawiono miliony Polaków pracy, skazując ich na przymieranie głodem, a wielu z nich na  nieuchronną śmierć głodowa. W ostatnich kilkunastu latach , pod rządami pseudo polskich ekip, tysiące zrozpaczonych Polaków odebrało sobie życie, ponieważ pozbawiono ich podstawowych warunków materialnych. Polski przemysł i nie zatruta chemią ziemią przekazano za bezcen w ręce korporacji.

Takie samo zagrożenie dla narodu amerykańskiego dostrzegł juz prezydent Thomas Jefferson  (1801-   ) autor Deklaracji Niepodległości , widząc tajne przewrotne działanie  przybyłych z Europy  do Ameryki Iluminatów (sekty tajnej Żydów).Powiedział on:

Jeśli naród amerykański pozwoli kiedykolwiek,  aby prywatne banki przejęly kontrolę nad emisja pieniędzy , wtedy wokół tych banków powstaną  korporacje, które razem z bankami pozbawią ludzi wszelkiej własności, a ich dzieci  będą bezdomne  na ziemi zdobytej przez ich rodziców”

A prezydent Abraham Lincoln ( 1809-1865)  bardzo mocno sprzeciwiał się ustanowieniu prywatnego banku centralnego. Jego przewidująca mądrość i zdecydowana postawa  odsunęły na pół wieku to wielkie zagrożenie dla kraju. Krótko przed zamacham na jego życie powiedział:

W rezultacie wojny domowej wielkie wpływy zyskały korporacje. Za tym przyjdą czasy wielkiej korupcji na wysokich stanowiskach.  Władza pieniądza będzie narzędziem przechodzenia  bogactw narodu amerykańskiego w ręce małej grupki , niszcząc nasza republikę. Obecnie obawiam się o mój kraj bardziej  niż kiedykolwiek  przedtem, nawet w czasie największego nasilenia wojny.

Pół wieku pozniej przewrotność talmudystów dopięła swego. Dzieki nieustannym knowaniom Iluminatów , w 1913 roku  kilka prywatnych żydowskich banków przejęło produkcje dolarów. Agent kartelu Rotszyld- Warburg- Rockefeler , płk. House,   wysoki urzędnik  w Białym Domu  przyczynił się w 1912 roku do wyboru Woodrowa Wilsona  na prezydenta kraju,  wymuszając później na nim podpisanie aktu Rezerwy Federalnej. Po podpisaniu, prezydent Wilson , zreflektował się wypowiadając słynne słowa: „Wbrew swej woli zniszczyłem swój kraj..”

House mając do dyspozycji pieniądze Rockefellerów , był tez współtwórca Ligi Narodów, która miała być pierwszym ważnym krokiem  na drodze do powstania  światowego rządu. Dr.J.Wardner w swej źródłowej pracy pt. „The Planned destruction of America” poświęca specjalny rozdział  pt. Mutinational Corporations” (str.100-117) omówieniu  charakteru I roli wielkich międzynarodowych I wielonarodowych korporacji, które są narzedziem do przejmowania bogactw  poszczególnych krajów  oraz doprowadzenia do skrajnej nędzy i całkowitego uzależnienia marionetkowych  rządów od światowej finansjery. Autor opisuje jakich bestialskich mordów dokonano w w1973 roku np. W Chile  gdzie  wybrany demokratycznie prezydent Salvator Allende, chciał się wyłamać spod kontroli talmudycznych( żydowskich) globalistów ( tamże s.101) . Podczas ostatnich 20 kilku lat  pseudo polskie ekipy rządzące  w sposób planowy niszczyły nasz kraj,  przekazując prosperujący Polski przemysł oraz produkcję zdrowej żywności  w ręce zachodnich korporacji. Talmudyczne ( żydowskie) media  w sposób prostacki i naiwny,  tworzyły mit raju dla Polaków, w Unii Europejskiej.

Ale oszuści wszech czasów  nigdzie nie powiedzieli prawdy, że Unia Europejska jest tworem przejściowym  na drodze do światowego systemu  , a cala struktura we wszystkich jej wymiarach  ( ekonomia , kultura łącznie z religia ) jest planowanym „bezkrwawym ludobójstwem – jak to precyzyjnie definiują autorzy książki pt.” Pułapka globalizacji”- Hans P.Martin i Herald  Schumann ( patrz :H.Pajak , Z Łagru do eurołagru” s.94)

Zadaniem UE jest zniszczyć naturalny charakter rodziny, zniszczyć  małe przedsiębiorstwa produkcyjne, małe i średnie gospodarstwa rolne, zniszczyć poczucie odrębności narodowej, zniszczyc niezmienne zasady moralne  , a w końcu doprowadzić do wyniszczenia narodów Europy , których tradycje wolnościowe  ukształtowane przez wieki  na zasadach chrześcijańskich ,są całkowicie przeciwne światowemu obozowi koncentracyjnemu , jaki talmudyści(Żydzi) przygotowują dla ludzkości. Dlatego narody z Europy maja zniknąć z powierzchni ziemi.

W strukturze Unii Europejskiej prywatne międzynarodowe banki i korporacje bezbłędnie  realizują  plany globalistów.

Ale o tym nie słyszymy w wielkich mediach.. To widzi się na własne oczy i odczuwa się na własnej skórze.

Oczywiście w propagandzie globalistycznej,  słyszy się tylko o niesłychanie wielkich korzyściach, jakie niesie przynależność do Unii Europejskiej.. Pierwszą, rzekomo najwazniejsza jest otwarcie drogi na cały świat, i możliwość urządzenia się poza własnym krajem. Tylko młodym Polakom nie mówi się ze w unii Europejskiej  wszystkie kraje poddawane są tym samym metodą likwidacji miejsc pracy. Może chwilowo ileś młodych ludzi znajdzie pracę  poza własnym krajem, ale jest to tylko przynęta,aby aktywni wyksztaceni rodacy wyjechali z własnego kraju, i nie próbowali zmienić warunków życia w Polsce, w której powinno być pod dostatkiem pracy i dla wszystkich jej obywateli. A kto doprowadził do tego że w przebogatej Polsce miliony ludzi są pozbawione pracy i chleba ?

Str69/72  ROBIA WSZYSTKO ZEBY NAS OSZUKAĆ – H.Wesołowski, Wyd WERS , 2006

 http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=908:zniewalanie-i-wyniszczanie-narodow-przez-korporacje-i-banki&catid=37:prezydent-usa-barack-obama&Itemid=60


 03:46

Lewackie bojówki z Niemiec na Święcie Niepodległości …schoole: Pałki, kominiarki, niemieckie okrzyki. To lewackie bojówki zakłóciły Święto Niepodległości w Warszawie. Bili się z polską …
 06:19

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2011schoole: Marsz Niepodległości, Warszawa 11.11.2011 – Cześć i chwała Bohaterom

  03:15 Germans in Warsaw! – 11.11. 2011 The Independence Dayhttp://monique-polska.blogspot.com/2009/08/powstanie-warszawskie-warsaw-uprising.html

Komentarzy 6 to “ZNIEWALANIE I WYNISZCZANIE NARODÓW PRZEZ KORPORACJE I BANKI.”

 1. alexirin said

  Swieto Niepodleglosci widziane oczami Anglika .Nie to co pokazal TVN

 2. alexirin said

  „Z czasów rządów Donalda Tuska będzie zapamiętana tragedia smoleńska, zatuszowanie afery hazardowej i to, że w Dniu Niepodległości Niemcy bili Polaków przy bierności policji” – powiedział prezes Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej.

  „Wczoraj doszło do bulwersujących wydarzeń w Warszawie w trakcie Święta Niepodległości. – powiedział prezes PiS. – Dopuszczono do sytuacji niebywałych i mających wymiar symboliczny. W środku miasta, w środku Warszawy, w Dniu Niepodległości Niemcy – bardzo specyficznego typu Niemcy; sądzę, że podobny typ ludzi tworzył kiedyś aparat, który pozwolił Adolfowi Hitlerowi dokonać potwornych zbrodni, mówię o typie psychologicznym – bili Polaków tylko dlatego, że nosili jakieś oznaki narodowe. Mamy do czynienia z ciężkimi pobiciami”.

  Tak właśnie działa Policja w państwie prawa ! Trzeba jak najszybciej wyciągnąć surowe konsekwencji wobec funkcjonariuszy policji ukazanych na powyższym filmie, jak również osobom wydającym polecenia służbowe zezwalające na takowe działania wobec obywateli:

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński, uważa że premier Donald Tusk odpowiada za to, że niemieccy bojówkarze bili Polaków z historycznych grup rekonstrukcyjnych przy biernej postawie policji.

  http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/kaczynski-oskarza-tuska-w-zwiazku-z-zamieszkami


 3. alexirin said

  Kto wywołał zamieszki w dniu Święta Narodowego Polski?

  Kolejna szokująca informacja – niemieccy lewacy zaatakowali grupę rekonstrukcyjną w polskich mundurach. „Pluł na mundur”

  [wpolityce.pl/wydarzenia/17931-kolejna-szokujaca-informacja-niemieccy-lewacy-zaatakowali-grupe-rekonstrukcyjna-w-polskich-mundurach-plul-na-mundur]

  Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała:

  „Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”.
  LEWACKIE BYDŁO w akcji – „faszyzm nie przejdzie”
  http://astral-projection.blog.onet.pl/LEWACKIE-BYDLO-w-akcji-faszyzm,2,ID439599197,n

  W Polsce zakłócić uroczystości obchodów Święta Niepodległości chce środowisko Wyborczej z bardzo aktywnym tu Sewerynem Blumsztajnem, Porozumienie 11 listopada, w którego skład wchodzi m.in. stowarzyszenie Młodzi Socjaliści, Federacja Anarchistyczna, stowarzyszenie Nigdy Więcej i pismo „Krytyka Polityczna”. Jego przedstawiciele potwierdzają, że do Polski prawdopodobnie przyjedzie grupa zwolenników ich akcji z Niemiec.

  za

  [internaut.nowyekran.pl/post/31445,blumsztajn-i-spolka-sciagaja-niemieckich-zadymiarzy-do-warszawy
  ______________
  ________________

 4. Grażyna said

  to wszystko jest takie smutne …."

 5. alexirin said

  Sądy 1-sekundowe

  Ja, oglądając, te wszystkie porażające filmiki, zastanawiam się czy to była Polska Policja??? Chętnie, zadałbym pytanie panu Tuskowi, czy jego rządy i tłumienie zamieszek podczas jego rządów, nie kojarzą się bezpośrednio z praktykami komunistów??? 1956r, 1970r, 1980r, straki „solidarności” i stan wojenny 1981r, jego zbrojnego ramienia ZOMO??? Wtedy, tłumaczymy, że to była komuna, rządziła Moskwa, a dziś kto rządzi??? Kim jest Policja, biegająca między spokojnymi ludźmi, kopiąc, po uprzednim obezwładnieniu gazem??? Jest chyba procedura, która służy do tłumienia zamieszek, o zwartości i szpalerze, o prawach obywatelskich mimo uczestniczenia w zamieszkach??? Zamieszki, są wyrazem niezadowolenia społecznego i należy się odpowiedni szacunek??? Traktowanie, współobywateli jak bydło, tylko dlatego, że nie zgadzają się z polityką rządzących, a nie mają innych środków wyrazu, bo zaraz władza nazywa ich faszystami, nie nic wspólnego z demokracją??? Mlodzi ldzi, z których co drugi, nie z własnej winy, nie ma pracy, ma prawa walczyć o swoje prawa??? Ten rząd, jeszcze nic dobrego nie zrobił, oprócz brutalizacji życia społecznego, czego dowodem, są właśnie te brutalne(niepolskie zachowania)scenki, nagrane wbrew mediom??? Pzdr.

  http://www.niepoprawni.pl/blog/2096/sady-1-sekundowe#comments

  Grupa przestępcza blumsztajna-szechtera? Czy Gazeta Wyborcza wspiera międzynarodowy terroryzm?

  http://www.niepoprawni.pl/blog/2346/grupa-przestepcza-blumsztajna-szechtera-czy-gazeta-wyborcza-wspiera-miedzynarodowy-terrory

 6. Brus_Zły_Lis said

  Alexirin te zdjęcia sikora z tymi pejsowiczami pierwsza klasa
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/lewaki-i-czerwona-gwiazda.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: