mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

znamię bestii – chip RFID – orędzie Jezusa Chrystusa

Posted by mywaylee w dniu 8 stycznia 2013

Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie. Orędzie nr 468 z serii Ostrzeżenie

Moja droga, umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut, są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać. Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są potężni. Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni. Kontrolują banki, rządy i są odpowiedzialni za spowodowanie terroru na Środkowym Wschodzie. Kontrolują wiele światowych mediów i prawda o ich nikczemności ukryta jest za tak zwanymi humanitarnymi organizacjami

 

George Soros

Uznał, że już załatwił Polskę, której pozostało już tylko zwiędnąć i zniknąć ze sceny? A może na odwrót, stracił wiarę, że uda się Polaków przekonać, by wyrzekli się polskości?(Soros wychodzi z Polski)

Niestety, bardzo niewiele Bożych dzieci wie o ich planach. Wiedzcie, że Ręka Mojego Ojca spadnie tak nagle i szybko na te narody, które chronią takich złych przywódców. Zostaną uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi o takiej wielkości, że zostaną całkowicie wymazane. Ci, którzy uważają, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem. Morza staną się jeziorami ognia i trudno im będzie ukryć się przed ręką kary wylewanej na te nikczemne dusze, które odrzucą Mój Kielich. Nieposłuszni do końca, walczyć będą z Moim Przedwiecznym Ojcem i Mocą Niebios.

Współdziałając z antychrystem z grup, które on rozwija, zrozumieją błąd swojego postępowania, gdy będzie już dla nich za późno. Wielu z tych grup, w tym liderzy banków, rządów, szefowie dużych firm, z których wszystkie są połączone i pracują razem, aby ze zwykłych ludzi uczynić nędzarzy, zmieni się po Ostrzeżeniu. To zatem będzie dobre. Czas dla Mnie, aby oddzielić te dusze, które Mnie kochają od tych, które stoją po stronie złego, nie jest odległy. Jesteście ostrzeżeni. Będzie tylko tyle czasu, aby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw. Musicie się modlić, aby oni ujrzeli Prawdę. Musicie się modlić, aby powstrzymali zadawanie życiowych udręk poprzez okropne ustawy, które zamierzają wprowadzić. Musicie się modlić o powstrzymanie ludobójstwa, które planują, gorszego niż to, dokonane przez Hitlera w czasie II wojny światowej. Ta grupa, największa ilościowo od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będą prowadzeni przez antychrysta.

Zaplanowali wprowadzenie swojej kontroli w bankach na dziesięciolecia. Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia Bestii, czipa, do którego wszczepienia w ciało zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do żywności. Teraz, kiedy nadszedł dla nich czas, aby przedstawić ich Nową Światową Walutę, wiedzcie, że modlitwy, wiele modlitw, mogą pomóc osłabić wiele z ich planów. Oto modlitwa, aby uniknąć Jednej Światowej Waluty. Krucjata Modlitwy (61) — O uniknięcie Jednej Światowej Kontroli „O Drogi Niebieski Ojcze, przez pamięć na Ukrzyżowanie Twojego Ukochanego Syna Jezusa Chrystusa błagam Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci, od ukrzyżowania zaplanowanego przez antychrysta i jego zwolenników, aby zniszczyć Twoje dzieci. Daj nam łaski, których potrzebujemy, aby odrzucić Znamię Bestii i Obdarz nas pomocą, niezbędną nam do walki ze złem na świecie szerzonym przez tych, którzy podążają drogą szatana.

więcej informacji na temat mistyczki oraz orędzi można znaleźć na stronie:
http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/

Jedna odpowiedź to “znamię bestii – chip RFID – orędzie Jezusa Chrystusa”

  1. sds said

    Czipy będą wszczepiać w UE prawdopodobnie już od tego roku

    http://parezja.pl/polacy-powiesza-tuska-sprawdz-dlaczego/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: