mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

Prorok naszych czasów Kazania Natanka

http://gloria.tv/?user=23704

http://www.youtube.com/user/pio9a

http://gloria.tv/?user=34588

– powyżej linki do wszystkich kazań

 02:36

Slowo ks. Piotra Natanka ….MaRyG: Słowo ks. Piotra Natanka do Ks. biskupa Władysława Alojzego Merlinga z Diecezji Włocławskiej 12.10.2011

Spójrz Jezusowi w oczy a zobaczysz swoje Zbawienie!

 05:09

Judaizacja KościołaJózefK: Dzień Judaizmu w kościele pw Wszystkich Świętych w Wwie

Komentarzy 17 to “Prorok naszych czasów Kazania Natanka”

 1. alexirin said

  Ks. Piotr Natanek przed plutonem egzekucyjnym?

  Cóż to się stało?! Kuria krakowska wydaje oświadczenie AD 23.05.2011 w sprawie działalności ks. Piotra Natanka. Już samo stwierdzenie działalność napotyka na moje zdziwienie, a cóż dopiero będzie dalej. Czymże jest ta działalność prostego, podhalańskiego księdza, że aż metropolita krakowski wydaje oświadczenie, a za nim całe stado ujadaczy polskojęzycznych- onet, wp, dziennik. Nawet Wprost pokusiło się o artykuł, a TVN 24 nawiedziło ostatnimi dniami księdza, celem przeprowadzenia wywiadu.

  Nie sposób przedstawić całej misji ewangelizacyjnej i duszpasterskiej księdza Piotra. Najczęściej mówi się o cudownych medalikach i aniołkach z nieba. Niestety, a może stety ks. Piotr uparcie głosi, że w Polsce musi zapanować Prawo Boże poprzez Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Skąd to się wzięło i czemu jest o to tyle szumu.

  Aby to zrozumieć trzeba cofnąć się o sto lat i poznać biografię i misję SB Rozalii Celakówny- mistyczki z Makowa Podhalańskiego. Jej to Pan Jezus Chrystus przekazuje dziwne orędzie uznania go Królem Polski. Warto zacytować z jej objawień:

  Intronizacja w Polscemusibyć przeprowadzona, Polska nie zginie o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu.

  Słowa te – po lekturze pism Rozalii Celakówny – można uznać za czołowe wezwanie, jakie Pan Jezus kieruje do ludzi przez swą Służebnicę. Spyta ktoś czemu?

  Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat trzeba przeprowadzić Intronizację (…)we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej zginą bezpowrotnie z powierzchni ziemi i już nigdy nie powstaną. Zapamiętaj to sobie dziecko moje zginą i już nigdy nie powstaną. (…) Pamiętaj dziecko – mówi ta postać – by sprawa tak bardzo ważna nie była przeoczona, i nie poszła w zapomnienie. Niech Ojciec o tem pamięta, by nie było za późnoIntronizacja w Polsce musi być zaprowadzona. (…) Pytam z bojaźnią tej osoby, czy Polska się ostoi?Odpowiadami, żePolska nie zginie o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego miłości, inaczej moje dziecko nie ostoi się.I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonywująco: Oświadczam ci to moje dziecko jeszcze raz, że tylko te Państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez Intronizację,które Go uznają swym Królem i Panem. Przyjdzie straszna katastrofa na świat – mówił – jak zaraz zobaczysz… w tej chwili powstał straszliwy huk – owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wulkanu niszcząc doszczętnie wszystkie Państwa, które nie uznały Chrystusa(Wyzn., 82n).

  Oo… A cóż to? Kolejna bajka o końcu świata? Kolejne prywatne objawienie?

  Dziwna sprawa z tą Intronizacją. Któż się nad tematem pochyli szybko wkracza na „niebezpieczną drogę”, jak głosi komunikat kurii. Coś jest jednak na rzeczy. Bo komuż szkodzi mały, biedny ksiądz Piotr ze swoją telewizją internetową, której nikt nie ogląda. Czemu taki wściekły atak politycznie poprawnych mediów. Jakby jednym głosem powiedziane. Dziwnie ostatnio również jednym głosem wszyscy bronili Abp. Życińskiego- nawet naczelny Trybuny Ludów. Jakaś bardzo jednogłośna ta mowa, można by powiedzieć, wrogich sobie środowisk.

  Co się dzieje? Czemu służy ten atak? Czyżby nagle mediom zaczęło zależeć na zbawieniu zbłąkanych owieczek. A może przeciwnie. Próbują skompromitować księdza, który ją wskazuje.

  Warto przemyśleć tą całą sprawę. Nie sposób tego jednak zrobić opierając swoje argumenty na przekazie medialnym. Może warto posłuchać księdza. Cóż mówi? Modli się za swoich prześladowców i dziękuję. Dziwny ten ksiądz nieprawdaż?

  A wracając do oświadczenia. Piszą tam między innymi, że

  rozpowszechnia on dziwne i nieprawdziwe teologicznie poglądy.

  Jakoś mało wiarygodnie brzmi to stwierdzenie, szczególnie jeśli nie są dokładnie podane te poglądy. Już samo słowo poglądy dziwnie brzmi w języku kościelnym. Mowa przecież o kapłanie. Piszą również, że ksiądz

  wyrządza szkodę Kościołowi.

  Ciekawe o co chodzi w tym stwierdzeniu biskupom? I znów cytat:

  wiele głoszonych przez niego treści jest teologicznie błędnych.Tak ich wiele, żeniewymieniononawet jednego. O co chodzi? I najlepsze na koniec:

  kapłan ten wyolbrzymia rozmaite zagrożenia, ucieka się do apokaliptycznych wizji, niepotwierdzonych prywatnych objawień, głosi fantazyjne i ocierające się o śmieszność tezy, które mają niewiele wspólnego z autentyczną wiarą katolicką i ze zdrową pobożnością. Kwestionuje przy tym autorytet Pasterzy Kościoła, którzy nie zgadzają się z jego indywidualną, zniekształconą wizją świata i zbawienia.

  Wybaczcie Państwo, ale czym jest zdrowa pobożność? Wg mnie albo jest pobożność, albo jest bezbożność. Nie ma innej alternatywy. Wyolbrzymia rozmaite zagrożenia-wg mnie to sformułowanie to klucz to zrozumienia tego komunikatu. Pomijam fakt, że jest to frazes to jednak chyba tu tkwi problem. Bo ksiądz Piotr mówi prawdę, mówi jak jest. I jest to widocznie bardzo niewygodne dla wielu hierarchów.

  Warto posłuchać księdza Piotra. Warto dać mu szansę na obronę. Bo czymże jest jeden, mały, nadgorliwy kapłan przeciwko potędze, która go atakuje? Posłuchajcie a przekonacie się sami.

  Księże Piotrze, dziękuję Ci, że jesteś.

  http://www.intronizacja.pl/

  http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

  http://www.diecezja.pl/pl/wydarzenia/2554-owiadczenie-w-sprawie-dziaalnoci-ks-piotra-natanka
  Łucja http://www.poznajmy-prawde.blog

 2. polak said

  100% zgody w sprawie Księdza Natanka.
  Ma ducha i wie o czym mówi. Jak widzę taką reakcję kurii zaczynam wierzyć w siłę masonerii i postępowych kretów w sutannach.
  Gdzie te błędy teologiczne?

 3. Rall said

  Żeby więcej było nas uczciwych.. Może to tylko moje zdanie, ale „dobrych” księży jest co raz mniej. Co w tym najgorsze, wielu ludzi widząc złe postępowanie u katolików a co dopiero u księży, mówi jaka to ta wiara zła. A co najzabawniejsze, Ci sami ludzi uważający się za błyskotliwych, uczonych w piśmie itd. nie potrafią rozróżnić Boga od ludzi. Jak można bluźnić podpierając się czynami ludzi, którzy w istocie nie rozumieją religii, która niby wyznają? To jest problem.
  Często na forach w sprawach religii, bronię wiary w Boga jedynego i naprawdę ludzkie teorię czasem zadziwiają mnie.. Niby widzą a są ślepi, niby słyszą a są głusi. Źle się dzieje gdyż wiele osób już zatraciło wszelkie wartości, stawiając człowieka na równi z maszyną, tłumacząc jego stworzenie przypadkiem, tłumacząć wszystko co czujemy chemią i fizyka. Człowiek zapomina o duszy.

  • alexirin said

   w dzisiejszych czasach wielu idzie do kapłaństwa bez powołania świętego traktują to tylko jako zawód i kariere brak im wiary (golą owieczki z kasy) informacje czerpią z gazety wybiórczej totany absurd http://gloria.tv/?media=164486
   tylko że z krytyką k k trzeba ostrożnie ponieważ żydzi masoni chcą zniszczyć i pozamykać kościoły a nie o to przecież chodzi Modlitwa do Matki Boskiej

   Maryjo Święta Tyś Polski Królowa
   Przyjmij dziś od nas te oddania słowa
   I daj nam Swoje pocieszenie
   By lżejsze było nasze cierpienie
   Miłością dla nas Chrystusa ofiara
   Nadzieją dla nas jest nasza wiara
   I wybacz nam nasze słabości
   Bo płyną one z naszej miłości
   Gdy płacz z oczu łzy wyciska
   A rozpacz sama za serce ściska
   Miłością dla nas Chrystusa ofiara
   Nadzieją dla nas jest nasza wiara
   Rozłóż nad nami spracowane ręce
   Otwórz przed nami Swe Matczyne serce
   I o poległych módl się zbawienie
   A nam żyjącym daj serc pokrzepienie
   Miłością dla nas Chrystusa ofiara
   Nadzieją dla nas jest nasza wiara
   Pozwól przy Twoim tronie by stanęli
   Ci co na służbie Ojczyźnie zginęli
   Wierniejszych nie znajdziesz Miłościwa Pani
   Polacy to naród Bogu oddany
   Miłością dla nas Chrystusa ofiara
   Nadzieją dla nas jest nasza wiara
   Spisał Paweł Jeres

  • ksiadznatanek.wordpress.com said

   http://ksiadznatanek.wordpress.com/

 4. alexirin said

  http://gloria.tv/?media=170634

 5. alexirin said

  (Rebe i kompan)Oby Dziwisz nie dołączył do Życińskiego i za to się należy modlić!

  To nie Bóg boi się Natanka
  Kara suspensy nałożona na ks.Piotra Natanka zapewne finałem całej sprawy nie będzie.
  Zwróciłem uwagę, że w dyskusjach na temat ukarania księdza pomijany jest jeden zasadniczy aspekt dotyczący działalności tego duchownego.
  Nikt bowiem nie wspomina o tym, iż ks.Natanek oprócz tego, że jest duchownym, to jest także Polakiem, a jego kazania nacechowane są potencjałem wielkiego, niekłamanego patriotyzmu.
  Dzisiaj już nikt z tak wielkim namaszczeniem nie obnosi się publicznie z miłością do ojczyzny.

  http://homo-polacus.blogspot.com/2011/07/to-nie-bog-boi-sie-natanka.html

 6. alexirin said

  Wizyta papieża Benedykta w Berlinie:

  Szok! Sami widzicie, co się dzieje – jaka agentura działa. I co, dziwicie się, że mało kto z duchowieństwa broni krzyża w Sejmie? Że taka nagonka na ks Natanka, który broni Papieża?

  http://pl.gloria.tv/?media=209968

 7. alexirin said

  POLSKA I KOŚCIÓŁ PRZEDMIOTEM ATAKU ŚWIATOWEJ MASONERII

  http://www.niepoprawni.pl/blog/2171/polska-i-kosciol-przedmiotem-ataku-swiatowej-masonerii#comment-243771

 8. alexirin said

  Sataniści w Sejmie.

  http://rafzen.wordpress.com/2011/12/23/satanisci-w-sejmie/

  • N said

   w dupach wam się wszystkim poprzewracało, a ty weź se narysuj tą gwiazdkę na czole…

   • alexirin said

    w dupach to się poprzewracało tym satanistom razem z tobą jeśli już ja tylko to komentuje i przedstawiam fakty więc z pretensjami nie do mnie

 9. alexirin said

  To nie Bóg boi się Natanka

  Kara suspensy nałożona na ks. Piotra Natanka zapewne finałem całej sprawy nie będzie.

  Zwróciłem uwagę, że w dyskusjach na temat ukarania księdza, zawsze pomijany jest jeden zasadniczy aspekt dotyczący działalności tego duchownego.

  Nikt bowiem nie wspomina o tym, iż ks.Natanek oprócz tego, że jest duchownym, to jest także Polakiem, a jego kazania nacechowane są potencjałem wielkiego, niekłamanego patriotyzmu.

  Dzisiaj już nikt z tak wielkim namaszczeniem nie obnosi się publicznie z miłością do ojczyzny.
  http://moher.nowyekran.pl/post/56123,to-nie-bog-boi-sie-natanka
  http://gloria.tv/?media=319135

 10. tekla said

  witam serdecznie moja sytuacja rodzinna jest trudna odkąd zmał mi mąż 5 lata temu wychowuje sama syna obecnie ma 18 lat jest uczniem zsz. utrzymujemy sie tylko z renty rodzinnej to jest 1060zł.ja mam 55 lata choruje na serce choroba wieńcowa i silna depresje sporo co miesiac wydaje na leki brakuje mi na żywność i srodki czystosci oraz opłaty 1200zł.zadłużenia i opał a zima coraz blizej brakuje odzież i obuwia dla syna i dlmnie niemam pomocy dlatego zwracam sie do was poraz 1 morze ktoś by mi pomógł jestem juz ukresu załamania i bezradnosci mój tel. 608102859 proszę jeszcze raz o pomoc dla mojej rodziny z góry bardzo dziękuję DPUZIAK@WP.PL

 11. miziaforum said

  WITAM DO ADMINISTRATORA TEJ STRONY

  ZAISTNIAŁA NAGŁA I PILNA POTRZEBA ZJEDNOCZENIA SIĘ

  ODSUŃMY NA BOK PODZIAŁY , URAZY DZIAŁAJMY NA POCZĄTEK WIRTUALNIE

  DO KOŃCA TEGO ROKU

  NA OKRES PRÓBY CZY POTRAFIMY W WSPÓLNEJ SPRAWIE DZIAŁAĆ RAZEM

  PROPONUJE PUBLIKOWANIE NA WSPÓLNEJ PLATFORMIE – NA RAZIE TO SZKIC – OCZYWIŚCIE JEŚLI DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA

  USTALIMY RAZEM JAK DZIAŁAĆ DALEJ

  DAJMY WYBÓR CZYTELNIKOM – CZY CHCĄ ABY TE BLOGI BYŁY RAZEM – A W PRZYSZŁOŚCI ICH ADMINI RÓWNIEŻ RAZEM

  SPRÓBUJMY !!!!

  mizia

  OTO SZKIC ROBOCZY NA KTÓRYM MOŻEMY PUBLIKOWAĆ NA PRÓBĘ DO KOŃCA GRUDNIA !!!

  bez cenzury , bez sporów , bez kłótni

  PROMUJCIE TEN LINK !!!

  NIECH WYPOWIEDZĄ SIĘ CZYTELNICY !!!!

  http://spectralarmy.wordpress.com/

 12. ksiadznatanek said

  http://ksiadznatanek.wordpress.com/2012/11/17/radoslaw-sikorski-szczyty-zdrady/

  http://ksiadznatanek.wordpress.com/2012/09/03/kosciol-plonie-czyli-antychryst-w-kosciele/

  http://ksiadznatanek.wordpress.com/2012/08/01/przerazenie-demonow-podczas-modlitwy-ks-natanka/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: