mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

Chemtrails

Chemitrails- Aeorozolowe zbrodnie!https://i1.wp.com/i.ytimg.com/vi/rrz7TYv16aM/0.jpg

Wiecie czym jest Chemitrails? To smugi chemiczne pozostające po samolotach… wiele z nich jest naturalnym zjawiskiem jednak inne… są po prostu trującymi mieszankami,

na beczki z piwem to nie wygląda 🙂

https://i1.wp.com/www.ufosoverarea51.com/images/chemtrails.jpgnapis po prawej na ściance działowej za fotelami

Sprayer OS

(instrukcja oprysków)

HAZMAT-INSIDE

(od HAZardous MATerials)

:

http://www.youtube.com/watch?v=39vRCJWOR0Q&feature=mfu_in_order&list=UL

którymi nas opryskują niczym owady! Trudno w to uwierzyć? Sam sceptycznie przez długi czas do tego podchodziłem. Jednak kiedy obejrzałem ten film wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane…

W ciągu ostatnich 10 lat, niezależne testy Chemtrails w całym kraju wykazały niebezpieczną, niezwykle trującą mieszankę: bar, szklane włókna powlekane nano-aluminium (CHAFF), promieniotwórczy tor, kadm, chrom, nikiel, suszona krew, zarodniki pleśni, żółte mykotoksyny grzybni, dwubarek etylenu i włókna polimerowe. Toksyczny, bar jest podobny do arsenu . Znany jest jego negatywny wpływ na serce. Aluminium [glin] uszkadza mózg. Liczne testy (gleby, wody, i powietrza) wykonane przez niezależnych naukowców pokazały obecność tych związków, które wykraczają poza skalę dopuszczalnych poziomów.

http://www.youtube.com/watch?v=AJM_EJpGULg&feature=mfu_in_order&list=UL

OSTRZEŻENIE:

Wiedza z tego filmu może wywrócić Twoją rzeczywistość do góry nogami. Przydażyło się to mnie 3 lata temu, gdy się o tym dowiedziałem. Jak już obejrzysz, to będziesz musiał dokonać wyboru. Czy wracasz do Matrixa, czy przystępujesz do działania?

Co się rozpyla na świecie?

Coraz częściej nad polskimi miastami można dostrzec samoloty tworzące długie smugi, kraciaste wzory, czasem literę X lub A. Chemtrails lub smugi chemiczne stają się codziennością tak jak to ma miejsce w wielu krajach…..

http://newworldorder.com.pl/mapa2.php

Czemu

Były Burmistrz miasta Evergem w Belgii

żaden dziennikarz nie pyta dokąd lecą samoloty latające tam i z powrotem nad miastem, tworzące na niebie kraciaste wzory? Jak to możliwe, że Agencja Ochrony Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?

Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !

Elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat.

Rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą „pandemię raka”, chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.

http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm

Masz oczy popatrz w niebo nad Szczecinem i spytaj prezydenta kto i co rozpyla? Kto wydał polecenie? Co mówi się pilitom, którzy latają? Dlaczego ludzie, jak dzieci zajmują sie psimi odchodami, a nie zajmują się gównem, które spada nam na głowę?

YouTube Preview Image

Aerosol Crimes – Zbrodnie Aerozolowe ( Napisy PL )

 Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały.


Komentarzy 35 to “Chemtrails”

 1. alexirin said

  Chemtrails – dowody

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2609,Chemtrails-dowody

 2. alexirin said

  tutaj gdzie mieszkam chemtrails to normalka zawsze gdy jest ladna pogoda widac tego pelno.zazwyczaj sa to samoloty komercyjne (a raczej na takie wygladaja) z tym, ze samolot zostawia spaliny na odpowiednich wysokosciach i czas jaki jest to w powietrzu zalezy tylko od temperatury na tych wysokosciach czyli spaliny powinny zniknac do 30 minut…jezeli sa dluzej niz ten czas w powietrzu jest to 100procent chemtrails.powodem jakim tutaj „pryskaja” jest oczywiscie zywnosc.zawiesina jest dluzszy czas w powietrzu i po tym czasie opada na pola uprawne poza miastem (nigdy nie pryskaja w miescie)… nastepna chemia jaka probuja jest na sciagniecie burzy lub wyladowan i z powodzeniem, bo udaje im sie to.robia pasy wzdluz np.gor a po czasie zmienia sie pogoda..wystarczy wiatr, ktory za soba przyciagnie chmury.Z tego co wiem chemia ta ma zostac dodawana do kazdego samolotu i nawet piloci nie beda wiedzieli ze wraz ze spalinami bedzie tez chemia rozpryskiwana

  • alexirin said

   Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi
   Posted by astromaria w dniu 04/11/2010

   UCHWAŁA ONZ

   W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bio-różnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

   Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „Chemtrail”.

   Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia – CO2 (dwutlenkiem węgla).
   DOWODY

   Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię (link).

   W naszym artykule „Zjawisko chemtrails nie jest teorią” opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.

   Angielski parlament, a dokładnie to jego „Komitet ds. Nauki i Technologii” sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.

   W sekcji 27 raportu czytamy:

   Cytat:
   Since 1977, cloud seeding and environmental techniques have been subject to international regulation. In 1977 countries agreed to the “Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques” (ENMOD). The treaty, as well as forbidding the use of environmental modification techniques in hostile circumstances, supported the use of weather modification forpeaceful purposes. A re-confirmation of the ENMOD principles occurred at the Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) and the 1992 Earth Summit in Rio de Janeiro.59 Dr Lee pointed out that most techniques covered by the ENMOD treaty were “quite speculative”—for example, causing earthquakes or tsunamis which was far beyond the capacity of current technology—but that cloud seeding was a technology that was often used.

   Ściągnij raport: Report_HOC_221.pdf
   https://docs.google.com/viewer?url=http://www.globalnaswiadomosc.com/Report_HOC_221.pdf

   http://astromaria.wordpress.com/

 3. alexirin said

  : Oczekiwany film o chemtrails już jest !!!!!!!!!! 24 godziny po premierze w usa podobno najlepszy do tej pory w tej tematyce poniżej

  What in the world are they spraying? z polskimi napisami do ściągnięcia:

  http://geoinzynieria.co.cc

  chemtrails nad warszawą

 4. astromaria said

  Miło mi poinformować (albo i nie miło, bo nie ma się z czego cieszyć, kiedy nas spryskują), że założyliśmy blog poświęcony w całości tylko chemtrails: http://zatruteniebo.wordpress.com/ zapraszamy do współpracy, to znaczy do przesyłania każdej ważnej informacji, linków do dokumentów, zdjęć, filmów itp. Chodzi o to, żeby zebrać w jednym miejscu całą wiedzę i wszystkie dowody na ten temat, co ułatwi poszukiwania wątpiącym i dostarczy dobrych argumentów osobom uświadamiającym o tym zjawisku.
  Z boku bloga są też linki do innych blogów zajmujących się tą tematyką, jeśli prowadzicie takie blogi lub albumy zdjęć dajcie znać, a Was dodamy.

 5. alexirin said

  CHEMTRAILS – TEORIA SPISKOWA?

  Chemtrails (chemioślady) – kiedy głośno wypowiadamy nasze zdanie odnośnie chemiośladów na niebie, chociaż dzisiaj ten temat nie jest taki obcy światu, to jednak zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy pukają się w czoło wskazując na tych, którzy są zaniepokojeni tym, co postrzegają na niebie, jako na pomylonych.

  Dużo ludzi patrzy w niebo i nic z tym nie robi … bo tak naprawdę na pierwszy rzut oka nie wiadomo co z tym zrobić? Nasze rządy i media milczą, nawet nie puszczają na ten temat pary z ust. Tylko niewielka grupa bardziej otwartych umysłów ustawia się do tych zdarzeń, które dzisiaj rozgrywają się nad naszymi głowami w jeden front. Wyrażają wielki niepokój, chociaż i ci czują się bezsilni.

  Chemioślady na niebie – kto to robi i po co?

  Kto nam tak paskudzi niebo?

  I następne pytanie: czy chemtrails to tylko brzydko pomalowane niebo nad nami, czy również nasze problemy ze zdrowiem?

  Niby wszystkie nasze światowe mocarstwa są wobec siebie agresywne, tyle było już zakłóceń w naszej historii, a jednak jak się tak temu wszystkiemu bliżej przyjrzeć łączą ich -magiczne więzy” i gromadzą się pod jeden wielki schemat, pod wspólny emblemat, a cały świat zaczyna być w uścisku -żelaznej pięści”, w którym jest oczywiste, że żadne tradycyjne, opozycyjne siły nie mogą ujawnić, kto lub co wiąże ich w tą wspólną jedność. Temat jest wielki i rozległy, różne macki trzymają poszczególne programy, jest ich coraz więcej i wszystkie w jakiś sposób kryją w sobie tajemnicę i są zagadką dla zwykłych ludzi. Nie trudno też zauważyć, że wszystkie światowe programy są tylko trybami jednej wielkiej machiny … ale nie mamy do końca pojęcia, kto tak naprawdę nią steruje?

  Dzisiaj zajmiemy się tylko chemtrails … dużą flotą samolotów latających nad ziemią, które wyraźnie nas czymś opryskują!

  Czy są to substancje chemiczne i trujące?

  Zmieniają powietrze, nasz krajobraz, nigdy przedtem niebo nie było takie aluminiowe, a krajobraz robi się bury i ponury. Z naszych ciał ucieka chęć do normalnego życia, spotykamy się na co dzień z potężną depresją u ludzi, gwałtownie zmienia się ich styl życia, wyrażają chwiejne poglądy, jak to naukowo udowadniają ich lekarze: są dwubiegunowi. Skąd nagłe wykluło się tylu dwubiegunowych, których medycyna leczy w szpitalach psychiatrycznych z powodu rozdwojenia jaźni? Osobiście znam coraz więcej ludzi, którzy nie umieją już żyć bez -prochów”; i tu pojawia się dodatkowy problem …… po lekach są bardzo ulegli, aż nadto zgodni, a kiedy od nich odchodzą potrafią być agresywni, zbyt podejrzliwi ….. jedno i drugie nie jest normalne.

  Czy tylko nasze przyziemne i coraz bardziej stresujące nas życie jest tego przyczyną (nie możemy ogarnąć tego wielkiego pędu, wyzwań)? A może jeszcze nam „ktoś” w tym pomaga głębiej? Nasze rządy i ich ambasadorowie robią wszystko, abyśmy byli szczęśliwi …?! Dzisiejszy świat ubrał się w białe rękawiczki, aż po same pachy, ale w tych -białych dłoniach” widać -rózgę żelazną”, wszyscy jesteśmy świadkami koncentracji władzy jakiej nigdy przedtem nie było na Ziemi. Jest to rodzaj władzy, która chce opanować cały świat bez jednego wystrzału. Te macki rozszerzają się i obejmują tak wiele …, a kto je zbyt mocno zauważa określany jest jako -przygłup” lub skutecznie izolowany.

  Jak duża jest moc chemtrails?

  Potężna! Obecnie widać je na każdym skrawku nieba: od jednego bieguna do drugiego, wzdłuż, wszerz i w poprzek …, a nawet się już bawią i tworzą nam nad głowami cudaczne wzory (… zachodzi tylko pytanie po co? Może śmieją się nam prosto w nos? A może to jakieś umowne symbole?)

  Czy byłoby to możliwe (takie zabawy na niebie pod każdą szerokością geograficzną, w dodatku pod egidą sił wojskowych) jeśli byłoby to dziełem tylko jednego rządu?

  Styczeń 2011

  A może to tylko jeden człowiek siedzi na tronie całego świata, któremu podporządkowane są wszystkie rządy? Kto lub co czyni się publicznie niewidocznym i potrafi rządzić -żelazną ręką”? Kto jest tak silny i rządny władzy, że cała ludzkość jest bezsilna?

  Duża liczba wpływowych ludzi i większość opinii publicznej w końcu zaczyna rozumieć, że chemtrails są śmiertelną substancją nieznanych chemikaliów, które są rozpylane na świecie za pomocą samolotów już od 50-ciu lat. Tak, tak … to już trwa tak długo! Z początku były to takie maleńkie fale, nikt nawet nie zdawał sobie sprawy do czego zmierzają? Nadal -ktoś” chce oszukać świat, że nic złego się nie dzieje, a tym upartym po prostu mówi się: -idź nieuku do szkoły, boś niedouczony i siejesz po świecie głupoty!”

  A, że dzisiejszy człowiek wyczulony jest na punkcie własnej edukacji więc zamyka buzię, boi się ośmieszenia; szczególnie, że zawodnik bywa niewidzialny i z wyszukanym tupetem (i z własną przyboczną armią) mieszają tego, który chce grzecznie wyrazić swoją lecz odmienną opinię z błotem. Toteż mamy dzisiaj, szczególnie w internecie -ośmieszaczy”, gwardię specjalnie szkolonych przez rządowe programy MILAB – Projekt -Open Mind”, a oni już wiedzą jak się dokładnie rozprawić z tymi -nieukami”, publicznie ich kompromitują i umieją włożyć do ręki odpowiednie materiały, aby im wyprostować ścieżki świadomości.

  Inaczej mówiąc, czyszczą nasze -twarde dyski” i programują na nowo, wg własnego gustu! (Ja ich nazywam cybernetycznymi psami ogrodnika). I tak wielu ludzi jest -skołowanych” bo przecież to się nie chce pomieścić w głowie normalnego człowieka, dlaczego – ktoś” miałby nas w ten sposób unicestwić?! Co więc zrobiono (przypisuje to światowym elitom) … ano wymyślono teorie spiskowe, czyli – -niemądry, politowania godny człowiek chce zwalić wszystkie swoje nieszczęścia na światowe rządy”!

  Z drugiej strony też się zastanawiam, przecież ci co nam to robią też popełniają zbiorowe samobójstwo … a może oni już mają -coś” czym się uodpornili? A może idąc za -teoriami spiskowymi” to grupa ludzi – klonów, czyli maszyn wyszkolonych do tej roboty? Lecz i ich często dotyka ta -żelazna ręka”, często idą w odstawkę … może na zasadzie, spełnił Bolek swoje zadanie, nic nam po nim? Znaczy też bywają oszukani … (patrząc na niektóre światowe postacie takie odnoszę wrażenie, ale to moja refleksja i nie trzeba traktować jej poważnie). Póki co zejdźmy nogami na ziemię i szukajmy w rzeczywistej przestrzeni … śmiali piloci i inni pracownicy łamią tajemnicę, zaczynają nawet podawać swoje nazwiska, raportują ile godzin spędzili w powietrzu, ile ton trucizn rozsiali … a my z dołu patrzymy w niebo i ciągle się zastanawiamy: czy chemtrails to prawda?

  Szukając źródeł do tego tematu znalazłam nawet takie opinie, że ci, których my nazywamy: Iluminaci, Masoneria czy kompleks jot, za którymi się kryją nazwiska, np.: Rothschild… itd., to inna forma władzy, a nad nimi panuje jeszcze inny mózg, któremu oni są poddani? Kim jest ten mózg ???

  To, że ludzie ubrani w płaszcz władzy są bardziej bezwzględni to już wiemy, dużo ludzi również już wie, że dzisiejsze programy hipnotyzują ludzi … czyżby jednym z nich był program chemtrails?

  -Ośmieszacze” krzyczą: -chemtrails to smugi zamrożonej pary … dajcie nam dowody, że w nich znajdują się trucizny ….. czy zdajecie sobie sprawę co mówicie ? Macie chore umysły!”

  Lecz coraz więcej prostych ludzi widzi, że samoloty latają na różnych wysokościach, często znacznie niżej, w różnych warstwach temperatur … więc coś tu nie tak … ?

  Są już i tacy odważni, jak emerytowany senator z Arizony, który pojechał do Waszyngtonu tylko po to, aby porozmawiać z ludźmi z Kapitolu o chemtrails i geoinżynierii. Mr. Karen Johnson odwiedził Biały Dom z udokumentowanymi materiałami i filmami na ten temat, które dzisiaj wszystkie są w dokumentach G. Edwarda Griffina, Micheala J. Murphego, Paula Wittenberga, ludzi, którzy mają sporą wiedzę na temat chemtrails.

  E. Griffin jest pisarzem i producentem filmów dokumentalnych, jest dobrze znany w pokonywaniu trudnych i kontrowersyjnych tematów. Przedstawia je w sposób niezwykle wyraźny i łatwy do zrozumienia dla każdej grupy ludzi.

  Dokumenty E. Griffina wyraźnie mówią: że jednym ze związków chemicznych występujących w chemtrails jest tlenek glinu (aluminium), który jest toksyczny dla wszystkich form życia. Te materiały przekazał również Senator K. Johnson w Białym Domu.

  Między innymi powiedział: -zachorowalność na Alzheimera gwałtownie wzrosła od czasu rozpoczęcia opryskiwania nieba pod koniec lat 1990.”

  G. Edward Griffin talks about new CHEMTRAIL film

  Komu na tym zależy, aby tak nam przedstawić wiedzę na temat chemtrails? http://pl.wikipedia.org/wiki/Chemtrails

  Słowo chemtrails powstało na świecie w związku z chemicznymi opryskami nieba jakie pojawiły się w ostatnich latach i uważane są za narzędzia geoinżynierii. Dzięki technologii jest wiele możliwości, aby kontrolować zachmurzenie i używa się tego w różnych celach. To trwa już od wielu lat na całym świecie. Od dawna znane jest już poprawianie pogody, np.: manipulacja opadami śniegu w Alpach, w sezonie narciarskim; podobnie w Australii od wielu lat jest stosowany program w celu zwiększenia opadów deszczu na terenach suchych, aby nawilżyć rośliny. Chociaż mówi się, że te programy są doskonale kontrolowane w celu zmniejszenia suszy, jednak na świecie dzieją się dziwne rzeczy, jak chociażby ostatnie powodzie na terenie Australii i w Brazylii.

  Wiemy już, że chemtrails tworzy całe obłoki i warstwy dziwnych chmur, a te „nowe chmury” pokazują wyraźnie satelitarne mapy NASA (widać wyraźnie smugi i naturalne chmury).

  Różne grupy ludzi ciągle zadają pytania: czym są smugi chemiczne, które potrafią także zatruć tysiące litrów wody i wielkie połacie gleby na całym świecie. Coraz to nowsze badania naukowe wskazują na dużą ilość metali ciężkich i nieznanych jeszcze materiałów biologicznych, zwykle są to niewiarygodne ilości glinu i baru, ale nie ograniczają się tylko do nich. Są również materiały biologiczne zarówno genetyczne i zmodyfikowane, np. takie jak te, które wywołują chorobę „morgellonów” i biologiczne środki opadające na ziemię, np.: chorobotwórcze grzyby, wirusy, bakterie.

  Wilhelm Reich

  Don Craft, działacz antychemtrails wykorzystał prace Wilhelma Reicha do budowy chembustera na podstawie górskich kryształów zmieniając DOR (destruktywna energia orgonu) na POR (pozytywna energia orgonu).

  Energia orgonu – jest kosmiczną życiową energią, siłą znaną ludzkości od dawna zwłaszcza przez osoby żyjące blisko natury. Orgon został odkryty przez W. Reicha, który twierdził, że energia orgonu promieniuje ze wszystkich stron, z ożywionych i nieożywionych substancji. Może z łatwością, choć z różną prędkością przenikać wszystkie formy materii, potrafi przyciągać i pochłaniać lub odpychać się i odbijać. Orgon może być widoczny, odczuwalny, a nawet fotografowany. Jest rzeczywistą fizyczną energią, a nie hipotetyczną siłą.

  Orgon jest bardzo silnie przyciągany przez żywe organizmy, materię ożywioną, wodę i samego siebie. Orgon był już znany w starożytnych Chinach i Indii jako energia życia płynąca przez ludzkie kanały energetyczne, zwane meridianami. Nasze zdrowie jest uwarunkowane przez swobodny i niczym niehamowany przepływ tej energii. Choroba występuje wtedy, gdy blokujemy swobodny przepływ energii witalnej. Tutaj odgrywają role różne czynniki, nawet blokowanie swoich prawdziwych emocji. W życiu bardzo ważne jest wyrażanie emocji, blokowanie może w konsekwencji doprowadzić do ciężkich chorób. Właśnie Reich zwrócił światu na to uwagę, że nieustanna kontrola własnych emocji jest przyczyną powstawania w ciele blokad, która tłumią energię życiową.

  Taka sytuacja zmienia nasze DNA, a to jest potężnym krokiem do powstawania nieuleczalnych chorób, w tym raka, którego obecnie mamy coraz więcej we wszystkich jego postaciach. Jednym słowem choroby w naszym ciele powstają jakby z powodu złej wentylacji życiowych energii, to co płynie daje moce witalne i zdrowie, a to co zablokowane, zatrzymane w tej samej przestrzeni, naładowane jest zupełnie innym ładunkiem, energią o bardzo niskiej wibracji ze skutkiem toksycznym.

  To wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z dwoma różnymi ładunkami tej samej energii: orgon pozytywny i orgon destruktywny. Orgon znajdujący się w atmosferze jest bardzo wrażliwy na pewnego rodzaju wpływy, zakłócenia, wstrząsy. Energia orgonu może być bardzo łatwo podrażniona lub pobudzona i w ten sposób szybko zmienia siłę witalną w środowisku na toksyny.

  Są środowiska, gdzie negatywny orgon działa mocniej, np. światło fluorescencyjne, TV, komputery, kuchenki mikrofalowe, koce elektryczne, urządzenia rentgenowskie, radioaktywne detektory dymu, zegarki elektroniczne, telefony komórkowe i wiele innych urządzeń naszego codziennego użytku.

  Nie muszę nikomu przypominać jak wygląda nasz dzisiejszy świat, a mając podobne urządzenia pod ręką nic dziwnego, że negatywny orgon przenika w nas coraz mocniej i przeładowuje nasze organizmy od środka. Szybko nas zakłóca i mamy już z grubsza wyjaśniony problem wielu chorób, jakie obecnie nas atakują na świecie.

  Kryształy górskie, mają to do siebie, że potrafią przetransformować negatywną energię orgonu na pozytywną, toteż posłużyły do produkcji chambusterów. Kryształy mają różną moc w zależności od kryształu i jego wymiarów. Biały górski kryształ wzmacnia również energię innych kamieni szlachetnych, kiedy jest używany w połączeniu z nimi. Biały kryształ ma silne właściwości oczyszczające, wibruje z prędkością 4620 cykli na sekundę, a wibracja normalnego człowieka wynosi obecnie 200 do 400 cykli na sekundę. Są już ludzie, którzy podnieśli własne wibracje dużo wyżej, spowodowane to jest również naszym zmieniającym się polem magnetycznym Ziemi.

  Do czego zmierzam pisząc o orgonie, kryształach, chembusterach, wibracjach ciała?

  Wszystko w przyrodzie wibruje, również ludzkie ciało, od tych wibracji zależy praca naszego układu nerwowego, mięśniowo-szkieletowego, narządów równowagi. Wysokość wibracji różnie wpływa na pracę naszego całego organizmu, jeśli środowisko naturalne jest niezakłócone nasze ciała będą pracować prawidłowo. Przy drganiach o częstotliwości mniejszej niż 2 Hz, ciało człowieka zachowuje się jak jednolita masa. Wyższe wibracje 3-4 Hz pobudzają do drgań narządy wewnętrzne jamy brzusznej, 5-8 Hz występuje rezonans w klatce piersiowej. Narządy głowy zareagują na 20-30Hz, gałki oczne 60-90 Hz. To potwierdzają liczne eksperymenty na ludziach. Jeśli ciało nagle zostanie poddane większej wibracji niż 100 Hz może ulec uszkodzeniu. Największą wrażliwością na drgania charakteryzuje się układ nerwowy i układ krążenia. Jeśli nasze ciało jest narażone na niewłaściwą wibrację następują zaburzenia jego pracy, złe samopoczucie, zmęczenie, choroba.

  Człowiek jako istota elektromagnetyczna odbiera różne impulsy magnetyczne i elektryczne co wpływa na naszą biologię, znaczy prawidłowo zachodzące procesy biologiczne w naszych wszystkich organach, a to zależy także od wszystkich wibracji jakie przenikają do ludzkiego ciała z zewnątrz, które wprowadzają w ruch nasze atomy. Wszystkie procesy życiowe opierają się na działalności pól elektromagnetycznych. Ciało reaguje na zewnętrzne wibracje za pomocą receptorów nerwowych i automatycznie zachodzą w nim reakcje, które powodują określony skutek w kategoriach mechaniczno- chemicznych.

  Jak się ma wibracja ciała człowieka do chemtrails?

  Chemitrals zmieniają nasze środowisko poprzez różne substancje chemiczne i biologiczne, które zaniżają wibracje, przez co blokowana jest energia życiowa i nasze ciało narażone jest na szkody, na utratę zdrowia. U osób silnych ten proces jest wolniejszy, jednak osoby słabsze szybko odczują zmęczenie, depresję, następnie może wystąpić ból. Zły przepływ energii powoduje, że ciało nie może być integralną całością. Zdrowe ciało posiada atomy naładowane dodatnią energią i ma większą siłę przyciągania siły życiowej. Pozytywna energia podnosi wibrację w komórkach, które wypełniają się światłem i są bardziej aktywne.

  Człowiek słabszy posiada niższą wibrację komórkową, co powoduje mniejsze wchłanianie energii życiowej. Kiedy w naszym środowisku zakłócone są siły przyrody zmniejsza się siła życiowa; nasze powłoki energetyczne wiotczeją, opadają, a nawet stają się bezwładne i kiedy ten stan utrzymuje się dłużej doprowadza to do osłabienia układu odpornościowego. Wtedy w nasze ciało wnikają wirusy, bakterie i inne substancje chorobotwórcze i zaczynają się rozwijać. Obecnie w powietrzu czyha na nas liczne towarzystwo biologicznych mikrobów, w dodatku genetycznie modyfikowanych w laboratoriach.

  Dlaczego obecnie modyfikuje się chmury,
  kto to robi i w jakim celu?

  Przyjrzyjmy się książeczce dla dzieci wydanej przez „The Center Painte Learning Academy”, gdzie pokazuje się dzieciom chemtrails jako samo zdrowie, ale robione przez człowieka jako próby zatrzymania wrogich promieni słonecznych. Dlaczego dorosłym wmawia się teorie spiskowe, a dzieci dostają inną wiedzę? Kto i dlaczego tak się nami bawi? Kto tak kształtuje umysły naszych dzieci?

  Inni sugerują, że chemtrails są częścią systemu radarowego, który niby na pierwszy rzut oka brzmi nawet logicznie, gdyby nie cząstki aluminiowe i inne plewy, które spadają nam na ziemię i czynią wielkie spustoszenie w naszym życiu. Wiadomo, że tę technologię wykorzystywano do zacierania systemu radarowego wroga już w czasie II Wojny Światowej. Obecnie w połączeniu z falą elektromagnetyczną HAARP (ELF) tworzy system komunikacyjny, który potrafi działać w atmosferze mimo elektrycznego załamania.

  Ludzie patrzą z coraz większym niepokojem na niebo i na ziemię, nie da się ukryć, że wokół nas dzieje się coś wrogiego … powodzie, trzęsienia ziemi, pożary … umiera przyroda: ptaki, ryby, i coraz bardziej chorują ludzie na dziwne choroby nikomu przedtem nie znane, np. morgellonów.

  I jeszcze na tym nie koniec … w stanie Wisconsin prowadzone jest śledztwo przez lokalnych weterynarzy, których zaszokowala nagła śmierć 200 krów? Sprawdza się czy tych zwierząt nie zabiła epidemia wściekłych krów? Czy to jest pierwsza partia krów po serii padających ptaków, ryb? Na to pytanie nie mamy jeszcze odpowiedzi, wymaga to troszkę więcej czasu. Raport o padnięciu krów pochodzi z dnia 15 stycznia 2011 roku (LINK!).

  Informacje o zjawisku martwych ptaków, ryb, zwierząt pojawiają się w Biblii i powiązane są z gniewem Bożym. I następna informacja u Nostradamusa, który pisał, że w końcowych czasach, kiedy osłabną bieguny magnetyczne Ziemi pojawią się martwe ptaki, ryby, kraby.

  Niebo nad nami jest mocno pręgowane, nawet tam, gdzie nie przebiegają trasy samolotów. Obserwujemy jak samoloty na niebie robią różne wzorki, nagle zmieniają swój kierunek i latają w kratkę, zostawiając za sobą dziwne chmury, które na pewno nie są mgłą?

  Ludzie chorują; najczęściej zgłaszają objawy podobne do grypy. A tutaj już nasze służby medyczne czekają na nas w pełni gotowe ze swoimi szczepionkami. Z góry już wiedzą, ilu ludzi zachoruje na świńską grypę, kiedy wybuchnie epidemia, etc. Oszustwa szczepionkowe jako narzędzie depopulacji ukazała światu znana dziennikarka śledcza Jane Burgermeister, za co dostała pozew do sądu (sprawa z sierpnia 2010). W Polsce na temat szczepionek na świńską grypę otwierał polakom oczy Piotr Bein z Kanady. Ale czy wszyscy wierzą ?… właśnie obserwuję kanadyjskie Newsy, gdzie pokazują ilu ludzi ustawia się w kolejce do szczepienia … podobno znowu świńska grypa … ??? Media nagłaśniają sprawę i biznes się kręci. Lecz wielu ludzi zapytanych czy się zaszczepią mówi otwarcie: NIE! Zrozumieli wiele po zeszłorocznej akcji. Rozmawiam z koleżankami, pielęgniarkami, które otwarcie mówią: „nie zaszczepię się i nie pozwolę zaszczepić swoich dzieci! Za dużo po tych nowych szczepionkach „różnych niespodzianek.”

  Ludzie budzą się rano z suchością w gardle, tracą głos, wzrastają coraz mocniej reakcje alergiczne, choroby płuc, serca, krążenia, coraz więcej mamy chorych na raka i to wszystkich rodzajów.

  Jakoś wokół nas milkną ptaki, brakuje owadów, w lesie robi się cicho…, a tam też giną całymi hektarami drzewa, marnieje cała przyroda. I wielu ludzi się zastanawia: do licha, co się dzieje?

  Starsi ludzie znają prawdziwe kolory nieba, toteż nie kryją swojego zdziwienia z powodu smug, dziwnych chmur, a także z powodu kolorowych tęcz występujących obecnie na obłokach. Z reguły trasy chemtrails, te blisko miast są tworzone nocą.

  ONZ zakazało stosowania działań mających na celu zmiany pogody wykorzystywanych do działań wojennych już w latach siedemdziesiątych. To daje nam światło na to, kiedy ta technologia była już opracowana? I co się stało, że ONZ nie reaguje w tym momencie?

  Czy naprawdę obecnie przypadkowe są na świecie największe w historii burze, powodzie, czy dziwne zachowanie wody w morzu, jakie ma ostatnio miejsce w okolicy Nowej Zelandii?

  Rosjanie głośno wypowiadają swoje zdanie na ten temat: „ostatnie pożary latem 2010 r. zostały spowodowane przez amerykańską modyfikację pogody.”

  Badaczom chemtrails ogólnie wiadomo, że przed pożarami była wysoka aktywność oprysków nieba w Norwegii, Szwecji, Danii. Ostatniego lata nie obyło się również bez powodzi w Europie.

  cdn…

 6. alexirin said

  List otwarty do szefa MON w sprawie chemtrails

  http://astromaria.wordpress.com/2011/02/01/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/

 7. alexirin said

  “Zrzuty śmierci, znane również jako “chemtrails” (chemiczne opryski) są zrzucane i rozsiewane w stanach Zjednoczonych oraz Angli, Szkocji, Irlandi i Płn Europie. Osobiście je widziałem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Meksyku i Kanadzie. Ptaki umierają nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale także w Meksyku i Kanadzie. Ptaki umierają na całym Świecie, ryby padają w stekach tysięcy na całym świecie. To jest ludobójstwo. To jest trucizna. to jest morderstwo zpalnowane przez ONZ. Ten element w naszym społeczeństwie, który to robi musi być zatrzymany. Tak się składa, że wiem o dwóch miejscach, gdzie są samoloty z których rozsiewa się to gówno na nas. Cztery z tych samolotów są z Air National Guard w Lincoln, Nebraska. Inne samoloty są z Fort Still, Oklahoma. Osobiście widziałem je jak stały w Nebrasce-Lincoln, Nebrasce w Air National Guard. One nie mają żadnych oznaczeń. To jest zbrodnia: Zbrodnia przeciwko ludzkości, zbrodnia przeciw Ameryce, zbrodnia przeciw mieszkańcom tego wspaniałego kraju. Oni muszą być powstrzymani. Co jest nie tak z kongresem? To ma także wpływ na ich populację na ich ludzi na przyjaciół, krewnych i na nich samych. Co się z nimi dzieje? Co jest nie tak z pilotami, którzy latają tymi samolotami i zrzucają te smieci, tą truciznę na swoje własne rodziny? Ktoś musi coś z tym zrobić. Ktoś w kongresie musi wystąpić z szeregu i to powstrzymać teraz. Dziekuję. Nazywam się Ted Gunderson.”

  http://www.sekretyameryki.com/?p=5542

 8. alexirin said

  Dokumentalny film opisujący prywatne śledztwo na temat jednej z najbardziej kontrowersyjnych teorii spiskowych. Zakłada ona, że istnieją smugi kondensacyjne i różnego rodzaju i czasami to co widzimy na niebie to nie smuga, która znika po chwili a świadomy oprysk, którego celem jest pogorszenie zdrowia całej populacji oraz zmniejszenie liczby ludności na ziemi. Długie ale warto. Oglądajcie szybko bo ten film lubi znikać z youtube…

 9. astromaria said

  Jeśli zniknie, to jest tutaj do pobrania w całości: http://alterkino.org/nie-rozmawiaj-o-pogodzie

 10. CALY CZSA RZAD I WOJSKO SERWOJA NOWE ROZWIAZNIA POPRZEZ TESTY STOSOWANIA CHEMI W CELU ZMIEJSZENIA POPULACJI LUDZKIEJ NA OGROMNA SKALE CZYLI LUDOBUJSTWO W SPOSOB JA NIC NIEWIEM.TECHNOLOGIE OD WYSZEJ RASY.

  • alexirin said

   to jest skurwysyństwo opryskiwać ludzi wbrew ich woli

   • alexirin said

    wszystko wskazuje na to że żyjemy w globalnej komorze gazowej globaliści bawią się w pana boga sami chcą modyfikować klimat do czego to nas doprowadzi?
    bar aluminium i huj jeden wie czym jeszcze nas opryskują
    takimi o to workami z zawartością barium chloride made in china jesteśmy opryskiwani na codzień

 11. PRAWDA ZAWSZE KOLE W OCZY ALE SA LUDZIE KTORZY WIEDZA PRAWDE I WIEDZA JAK SIE UCHRONIC PRZED MANIPULACJA.

 12. TRZEBA USWIADOMIC LUDZOM PRAWDE JEZELI NAWET JEST BRUTALNA.TAK CZY TAK PREDZEJ CZY POZNIEJ KLAMSTWO WYJADZE NA WIESZCH LEPIJ WCZESNIEJ NIZ POZNO.BADZMY SWIADOMI NIE DAJMY SIE KONTROLOWAC MAMY WOLNA WOLE I DOZYJMY DO BEZWARUNKOWEJ MILOSCI

 13. […] http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2620&Itemid=63 http://alexirin.wordpress.com/chemtrails/  http://kawalec.salon24.pl/304748,chemtrails-dla-prokurator-to-cos-jak-ufo […]

 14. alexirin said

  Smugi kondensacyjne czy smugi chemiczne?

  Radio RMF podało dzisiaj podczas jednego z serwisów informacyjnych, że faktycznie istnieje coś toksycznego w paliwie lotniczym. Teoria wyśmiewana przez wszystkich nagle nabrała realnych kształtów. Co dziwne internetowa wersja serwisu informacyjnego została wyłączona. Na wszelki wypadek zrobiłem zrzut ekranu strony nieocenionej sfora.pl linkującej do tego newsa.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/smugi-kondensacyjne-czy-smugi-chemiczne

  ale tu nie chodzi o paliwo lotnicze tylko o rozpylanie rakotwórczego baru aluminium i diabeł jeden wie czego jeszcze? made in china poprzez specjalne do tego celu przygotowane samoloty

 15. CALY CZAS KOMBINUJA ABY ZMINIMALIZOWAC POPULACJE ZIEMSKA JAK NAJBARDZEJ CWANY SPOSOB

 16. alexirin said

  Texas przyznaje się do modyfikacji pogody i oprysków

  http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/texas-przyznaje-sie-do-modyfikacji-pogody/

 17. alexirin said

  Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !

  Elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat.

  Rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą „pandemię raka”, chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.

  http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm

  wykład dla zwolennikow smug kondensacyjnych.

 18. alexirin said

  Spreyowanie świata

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odwazny-projekt-zatrzyma-globalne-ocieplenie,1,4851417,wiadomosc.html

  Widzieliście to? O chemtrailach w Słowackiej tv.

 19. alexirin said

  Rzecznik Jasnej Góry: Powodzi winne NWO i chemtrails

  http://www.kciuk.pl/Rzecznik-Jasnej-Gory-Powodzi-winne-NWO-i-chemtrails-l18623

 20. alexirin said

  „Światem rządzą zgoła inne postacie aniżeli wyobrażają to sobie ci, których wzrok nie sięga poza kulisy” Benjamin Disraeli

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46196,chemtrails-uaktualnienie

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46072,chemtrails

 21. alexirin said

  Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails

  chmury o tak prostej krawędzi 🙂

 22. alexirin said

  Chmury smierci cd..
  http://www.sekretyameryki.com/index.php/chmury-smierci/

  http://www.sekretyameryki.com/index.php/chmury-smierci-cd/

 23. alexirin said

  Chemtrails-News – Sensation
  chemtrails=HAARP

 24. alexirin said

  Zwiastun wywiadu z G. Edwardem Griifinem odnośnie Chemtrails [PL]

  http://www.globalnaswiadomosc.com/timechemtrailsholdren.htm

 25. alexirin said

  Związki aluminium natryskiwane w atmosferze grożą degeneracją neurologiczną ludzi

  Wśród schorzeń ścisły związek z oddziaływaniem na środowisko związków aluminium mogą być miedzy innymi choroba Alzheimera i Parkinsona a także choroba Lou Gehringa (ALS). Nanocząstki aluminium wchłaniają nerwy węchowe. Literalnie wdychając powietrze wdychamy również małe ilości aluminium z kurzem i innymi aerozolami znajdującymi się w powietrzu

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zwiazki-aluminium-natryskiwane-w-atmosferze-groza-degeneracja-neurologiczna-ludzi

 26. alexirin said

  Chemtrails – niepokojący fakt czy teoria spiskowa?
  Białe smugi w pogodny dzień widoczne na błękitnym niebie – większość z nas widzi tam jedynie smugi kondensacyjne powstające po lecącym samolocie, ale istnieją teorie, według których mamy do czynienia z czymś znacznie poważniejszym. Opowieści o chemtrails krążą po sieci od lat. Czy są prawdziwe?
  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/chemtrails-niepokojacy-fakt-czy-teoria-spiskowa,1,5222440,artykul.html
  Rosyjscy naukowcy ostrzegają przed konsekwencjami tworzenia sztucznych chmur

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjscy-naukowcy-ostrzegaja-konsekwencjami-tworzenia-sztucznych-chmur

 27. alexirin said

  najważniejsze jest że ludzie zajmujący się geoinżynierią i chemtrails przyznali się parę lat temu przed kongresem USA że to robią,

 28. alexirin said


  Program geoinżynieryjny w Polsce…

  Politycy mówią już oficjalnie: “Jesteśmy zatruwani z powietrza

  Chemtrails na pierwszej stronie mainstreamowego portalu

  Dopiero teraz dotarło czy ktoś wydał pozwolenie na zdjęcie blokady? Ciekawy artykuł na WP o smugach chemicznych na niebie.

  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/10/10/chemtrails-na-pierwszej-stronie-mainstreamowego-portalu/

  Badaczka mówi, że naukowcy z kręgów armii rozsiewali przez lata radioaktywne cząstki nad miastami

  http://zatruteniebo.wordpress.com/2012/10/05/badaczka-mowi-ze-naukowcy-z-kregow-armii-rozsiewali-przez-lata-radioaktywne-czastki-nad-miastami/

 29. greg said

  chemtrails na niebie
  Legendarny aktor kina akcji Chuck Norris opublikował bardzo rzeczowy artykuł na temat chemtrails, powołując się na badania naukowców oraz własne obserwacje nazywa odpowiedzialnych za projekty geoinżynierii – zbrodniarzami.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chuck-norris-nienawidze-obserwowac-chemtrails-na-niebie-2016-05

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: