mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

Mafia medyczna

whovac_deesUrodzona w Kanadzie, doktor Ghislaine Lanctôt nie jest twórczynią wyssanych z palca, szalonych teorii spiskowych, lecz LEKARZEM!

Przez 25 lat kierowała różnymi klinikami w Kanadzie i USA. Jak więc widać była na dobrej drodze do prawdziwie wielkiej kariery. I pewnie by ją zrobiła, gdyby nie drobny problem: doktor Ghis nie tylko umie samodzielnie MYŚLEĆ, ale ma coś niezwykle rzadkiego w dzisiejszym świecie: SUMIENIE!

Dzięki zdolności myślenia odkryła, że cudowny świat medycyny z poświęceniem ratującej zdrowie i życie ludzi to czysta iluzja, a raczej bezczelne oszustwo!

Prawda jest zupełnie inna, szokująca i bardzo brutalna: medycyna nastawiona jest na zysk za wszelką cenę, ponieważ w całości kontrolowana jest przez finansistów i bankierów. I nie chodzi tu nawet o to, żeby wciskać chorym jak najwięcej drogich leków. Tu chodzi o coś zupełnie niewiarygodnego: o to, żeby zdrowych ludzi doprowadzać do choroby, a potem móc ich drogo, nieskutecznie i dzięki temu przez długie lata „leczyć”! Według dr Ghis „jest to system tworzenia chorób”.

Doktor Ghis potrzebowała 25 lat, żeby przejrzeć ten system. Kiedy w końcu zrozumiała, jak on działa napisała książkę „Mafia medyczna”. Wyjaśnia w niej, że ludzie wpadają w tryby tego potwornego systemu tylko dlatego, że dali sobie wmówić, że są biednymi i bezsilnymi owcami, które potrzebują pasterza i zbawcy, który zagwarantuje im bezpieczeństwo i ochronę. Medycyna, identycznie tak samo jak polityka, bazuje na ludzkiej niewiedzy, nieświadomości i wynikającym z tego zabobonnym lęku. Tak, jak mafia wymusza „ochronę” przed zmyślonymi przestępcami, tak medycyna wymusza wykupowanie ochrony przed iluzorycznymi wirusami i bakteriami.

Mafia jest mafią, bez względu na to, czy tworzą ją zwykli ulicznicy i bandyci, czy profesorowie w białych kitlach. Zadzieranie z nią może się skończyć nawet śmiercią. Jeśli nie fizyczną, to przynajmniej moralną i zawodową. Oczywiście tego, co zrobiła dr Ghis nie można było puścić płazem, więc wytoczono jej proces i pozbawiono ją prawa do wykonywania zawodu.

Jak działa mafia medyczna i jak możemy się przed nią bronić opowie państwu sama doktor Ghis.

http://www.sekretyameryki.com/index.php/mafia-medyczna-szczepienia-z-dr-ghis/

 02:41

Pomysły Gatesów na walkę z przeludnieniem

http://www.pch24.pl/pomysly-gatesow-na-walke-z-przeludnieniem,5131,i.html

Komentarzy 25 to “Mafia medyczna”

 1. AQQ said

  Suzanne Humphries na temat szczepionek

  Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie potwierdzone!

 2. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tragiczna-pomylka-lekarza-kazal-usunac-dziecko,1,5037656,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/dramat-pacjentki-przez-21-lat-byla-zle-leczona,1,5037557,wiadomosc.html

  Odszkodowania za błedy medyczne ciężko dostać.

  – Takie sprawy wygrywa kilkaset osób rocznie i to po wielu latach walki – mówi dr Adam Sandauer, honorowy przewodniczący i założyciel stowarzyszenia. – W sprawach nierozstrzygniętych i tak poszkodowani już pacjenci zostają dodatkowo obciążeni różnego typu kosztami. Czasem sięgają one nawet 17 tysięcy złotych. Taka kwota może pogrążyć każdego.

  Wczoraj w Białymstoku, z okazji Światowego Dnia Chorego, stowarzyszenie Primum Non Nocere, zorganizowało konferencję prasową. Jej przedstawiciele odnieśli się między innymi do nowelizacji ustawy o prawach pacjenta i rzeczniku praw pacjenta, nad którą pracuje Ministerstwo Zdrowia.

  Jeden z jej zapisów mówi o powołaniu komisji do orzekania o błędach medycznych. Miałyby one skrócić czas dochodzenia odszkodowań przez pacjentów i ich rodziny. Sprawę rozpatrywałyby w ciągu trzech miesięcy. Za udowodnioną szkodę na zdrowiu można byłoby otrzymać do 100 tysięcy złotych, a za zgon pacjenta maksymalnie 300 tysięcy złotych. Warunkiem jest jednak zrzeczenie się prawa do wystąpienia o odszkodowanie na drodze sądowej

  – Takie komisje staną się pseudosądami, które będą dawać pseudoodszkodwania – uważa dr Adam Sandauer. – Tu nie chodzi o ułatwienia dla pacjentów, ale o zabezpieczenie interesów państwa i szpitali. To jest zamykanie drogi sądowej.

  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110213/BIALYSTOK/16992562

  • alexirin said

   a pro po tej pacjentki która Przez 21 lat była źle leczona
   to normalka kartele farmaceutyczne żyją ze sprzedazy swoich produktów są to miliardowe zyski jak by ją
   wyleczyli od razu stracili by klienta tak to niestety działa radzę każdemu poszukać odpowiednich ziół i nimi się leczyć

 3. AQQ said

  Niebezpieczenstwa związane ze szczepionkami.

 4. alexirin said

  Totalna bezpłodność ludzkości?

  Czy zbiegiem okoliczności jest że wirus nazwano „świńską grypą”? Czy przypadkiem zaszczepienia mogą odmówić żydzi i świadkowie Jehowy? (Chodzi o względy religijne, koszerność itd). Czy teorią spiskową jest żydowska chęć panowania nad światem, przy traktowaniu nie-żydów jako zwierząt? (Bo przecież goj, to zwierzę z ludzką twarzą). Kto jest autorem i sponsorem kamiennych tablic (tzw. „Georgia Guidestones) zawierających przykazania NWO (m.in. o utrzymaniu populacji ludzkiej na poziomie 500 mln. ludzi? Czy bycie człowiekiem stało się kolejnym pustym hasłem? Co się stało z moralnością? Została sprzedana za odrobinę malowanych papierków?

  http://newworldorder.com.pl/artykul,1599,Totalna-bezplodnosc-ludzkosci

 5. AQQ said

  21.03.2012
  Portugalski Instytut Leków i Produktów Zdrowotnych Infarmed prewencyjne zawiesił w trybie pilnym użycie serii dwóch rodzajów szczepionek dla niemowląt, wykorzystywanych także w Polsce. Chodzi o preparat RotaTeq przeciwko rotawirusom i Prevenar 13 stosowany przeciwko pneumokokom.

  W Portugalii wycofano ze sprzedaży dwie szczepionki – serię RotaTeq z datą ważności do 31 maja 2013 r. i Prevenar 13 z datą ważności do 31 maja 2014 r. (fot. sxc/zeathiel)

  Infarmed poinformował, że powodem zawieszenia zgody na stosowanie leków jest „podejrzenie wystąpienia silnej reakcji niepożądanej” u dziecka, które otrzymało te preparaty.

  Instytut wycofał ze sprzedaży serię RotaTeq z datą ważności do 31 maja 2013 r. i Prevenar 13 z datą ważności do 31 maja 2014 r.

  Decyzja ta zapadła po informacji o tym, że w żłobku w miejscowości Loures zmarło 6-miesięczne niemowlę, któremu niedawno podano szczepionki na rotawirusy i pneumokoki.

  Lekarze wyjaśniają okoliczności śmierci dziecka i na razie nie rozstrzygają, czy to podane preparaty przyczyniły się do zgonu. Zapewniają, że to jedyny taki przypadek w Portugalii, jednak na wszelki wypadek zdecydowano o wycofaniu podanych dziecku serii leków ze sprzedaży.
  http://tvp.info/informacje/swiat/portugalia-wycofuje-dwie-szczepionki-dla-dzieci/6815593

 6. AQQ said

  Dr. D.Majewska pisze…
  Ostatnie doniesienia z USA i UK pokazują, że obecnie już 1 dziecko na 80/100 cierpi na autyzm, a wśród chłopców 1 na 40. Nie ma dziś wątpliwości, że etiologia autyzmu oraz wielu innych chorób neurorozwojowych ma głównie podłoże środowiskowe i jatrogenne, choć naturalnie establiszment szczepionkowy i medyczny nadal temu zaprzecza, bo musiałby wziąć odpowiedzialność za okaleczenie i zabicie szczepionkami milionów dzieci.
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5943&Itemid=53

 7. alexirin said

  Zbieramy dowody na proces przeciwko ludobójcom w Rządzie i Sejmie cz. 1

  UWAGA: AKCJA BLOGERÓW „STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!” ROZPOCZĘTA. ROZPOCZYNAMY WSPÓLNĄ KAMPANIĘ MAJĄCĄ NA CELU DEFINITYWNE ZAKOŃCZENIE PRÓB LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH ORAZ INNYCH NARODACH. PIERWSZY CEL – ZAŁOŻENIE SPRAW KARNYCH I CYWILNYCH WOBEC POSŁÓW I SENATORÓW, CZŁONKÓW RZĄDU RP I MEDIÓW KTÓRZY WPROWADZAJĄ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ USTAWY O CHARAKTERZE LUDOBÓJCZYM. PROSIMY PROWADZĄCYCH BLOGI, STRONY INTERNETOWE, STRONY FACEBOOKA, A TAKŻE OSOBY INDYWIDUALNE O DOŁĄCZANIE SIĘ. Koalicja zawiera na razie 4 strony / blogi:

  Marek Podlecki – http://www.monitor-polski.pl http://www.monitorpolski.wordpress.com
  Piotr Bein – http://www.grypa666.wordpress.com http://www.piotrbein.wordpress.com
  Rafał Gawroński – http://www.rafzen.wordpress.com http://www.poloniae.nowyekran.pl
  Gazeta bez Cenzury: http://bez-cenzury.thecompany.pl
  http://www.monitor-polski.pl/zbieramy-dowody-na-proces-przeciwko-ludobojcom-w-rzadzie-i-sejmie-cz-1/#more-2289

 8. miziaforum said

  zapraszam dziś o godzinie 21,00 na dyskusje w sprawie ważnej i niezbędnej inicjatywy,
  ponad podziałami !!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/07/12/polska-policja-chce-moc-strzelac-do-dzieci/

  panie , panowie , lewicowcy, narodowcy, katolicy, i tp POLACY – KONIEC BICIA PIANY ZRÓBMY COS CO NIE KOSZTUJE PRAWIE NIC ALE RAZEM PONAD PODZIAŁAMI – szczegóły po 21 – zapraszam 😉

 9. miziaforum said

  witam –
  OTO ODTATECZNE ROZWIAZANIE KWESTII POLSKIEJ W POLSCE

  nie jest to na wyrost powiedziane

  KWOTY JEDNORAZOWE DO ZAPŁATY SĄ W WARUNKACH I DOCHODACH W POLSCE NIE REALNE DO ZAPŁATY !!

  przykład znaqjomy płacił 400 rocznie jednarozowo

  teraz dostał kwit do zapłaty w ciągu 21 dni – bez możliwości rozbicia na raty – kwotę 4000 ZŁ – 1000 %

  DO GÓRY

  PODATEK ZOSTAŁ WPROWADZONY POCICHU DOTYCZY 90 % OBYWATELI

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/07/14/od-10-07-2012-wprowadzono-podatek-katastralny-1-wartosci-nieruchomosci-gigantyczne-kwoty-do-zaplaty-juz-sciagane/

 10. alexirin said

  Polska została wybrana do szczepionkowych eksperymentów

  Coraz więcej faktów wskazuje, że producenci szczepionek wraz z WHO przygotowują się do przymusowego wyszczepienia miliardów ludzi zabójczymi szczepionkami przeciw ptasiej grypie.

  Chcą to czynić na podstawie wyssanych z palca teorii i urojeń producentów oraz biurokratów (dla zysków) , bez żadnych dowodów istnienia jakiejkolwiek pandemii czy epidemii tej grypy, do której prawdopodobnie nigdy nie dojdzie. Teraz już wiemy, że Polska została wybrana na taki kraj białych ludzi przeznaczonych do tych eksperymentów i prawdopodobnej szczepionkowej zagłady. Pamiętajmy, że właśnie ta szczepionka zabiła parę lat temu kilkunastu bezdomnych Polaków (w Grudziądzu), którym podstępnie ją podano. Sprawę wyciszono, nikt nie odpowiedział za tę zbrodnię. Taki właśnie los przygotowały Polakom polski sejm i senat . Nie można mieć co do tego złudzeń.

  http://www.reuters.com/article/2012/07/ … 6B20120711

  http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6650&Itemid=53

  http://www.sekretyameryki.com/index.php/przymusowe-szczepienia-w-polsce-czyms-to-grozi/

  Niebezpieczna szczepionka na żółtaczkę.
  http://sisi.salon24.pl/431756,niebezpieczna-szczepionka-na-zoltaczke

  Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012
  http://gloria.tv/?media=318714

 11. alexirin said

  Barbarzyńskie i nielegalne eksperymenty na ludziach w Polsce XXI wieku!

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/30/barbarzynskie-i-nielegalne-eksperymenty-na-ludziach-w-polsce-xxi-wieku/

 12. alexirin said

  Eugenika w Australii staje sie faktem!
  Kastracja za pomoca elastratora!
  Joe Chal

  Australijskie dzieci będą steryliowane bez zgody rodziców pod nowym prawem eugeniki.

  http://joedora.wordpress.com/2012/10/12/joe-chal-eugenika-w-australii-staje-sie-faktem/

 13. alexirin said

  Żydowska infiltracja polskiej służby zdrowia
  Umowa z Izraelem o ludobójstwie Polaków – część I.
  Praktycznie wszystkie międzynarodowe firmy farmaceutyczne są w rękach żydowskich. Produkują one całą gamę leków, które szkodzą zdrowiu, lub pod pozorem pomocy w jednej chorobie niszczą organizm poprzez skutki uboczne. Niektóre firmy mają nazwy, które określają cel istnienia takiej firmy. Weźmy np: firmę “Eli Lilly”. Z pozoru dość ładna nazwa. Jednak dla wszystkich żydów kabalistów już sama nazwa wiele mówi.

  http://rafzen.wordpress.com/2012/10/17/umowa-z-izraelem-o-ludobojstwie-polakow-czesc-i/

 14. mywaylee said

  Dziecko umarło po szczepionce

  http://www.fakt.pl/Dziecko-umarlo-po-szczepionce,artykuly,46750,1.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: