mywaylee's Blog

Just another WordPress.com site

CHIP RFID

https://himywaylee.files.wordpress.com/2010/07/verichip2.jpg?w=246

 

 

 

 

 

 

Drivers_License

Jednym z najbardziej niepokojących proroctw biblijnych jest dla wielu zapowiedź nadejścia apokaliptycznej Bestii, naznaczającej dłonie i czoła swych niewolników tajemniczą pieczęcią, zwaną charagną.

Elektroniczne dowody os. w Polsce od 2011

Przepowiednia mówi, że „znakowanie” nie będzie przymusowe, jednak Ci, którzy odmówią przyjęcia pieczęci, utracą prawo do kupowania i sprzedawania (Ap 13.17). Wydaje się to mało dotkliwą represją, lecz trudno zaprzeczyć, że bez takiego przywileju niełatwo byłoby funkcjonować.

Znamię bestii 666:
Ostatnio raczej słychać było o zespołach ds. badania katastrofy, o kolejnej przemianie Prezesa Kaczyńskiego, o błaznowaniu posła Palikota, o wojnach krzyżowych To było głównym tematem wszystkich podporządkowanych kanałów informacyjnych starowanych przez Ministerstwo Prawdy. A jest to tylko zasłona dymna dla tematów, które Partia Wewnętrzna aktualnie przepycha. Prole się ekscytują katastrofą i Palikotem,Tuskiem, wojnami krzyżowymi, a tymczasem Partia Wewnętrzna po cichutku przegłosowała dowody czipowe RFID.Dowody to tylko etap przejściowy,potem wszczepią nam to pod skórę i bedziemy jak zombie.Gdy byliśmy ogłupiani euro w lipcu 2012 posłowie jednogłosnie zadecydowali za nas o przymusowych szczepieniach nawet siłą zaszczepią dzieci i zdrowych dorosłych.Szczepionki niewiadomego składu i pochodzenia i działania z róznymi wirusami i mikrobami,czy tez nanorobotami.Polska jako pierwszy kraj na świecie zgodziła sie na przymusowe szczepienia za naszymi plecami.Bedą na nas robić eksperymenty ze szczepionkami.Już w Szwecji wprowadzają system bezgotówkowy a niebawem i u nas.Pieniądz papierowy przejdzie do historii.Czipy podskórne mają baterię ze skondensowanym litem,który jest zasilany ciałem na ręce lub czole bo tam przepływa najwięcej enregii.Skondensowany lit powoduje ciężkie owrzodzenia i raka,gdy się dostanie do organizmu.Będą nam wmawiać,że to dla naszego bezpieczeństwa,walki z terroryzmem i ochrony zdrowia.Nie wierzcie.
Cytaty z apokalipsy św.Jana
I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło
i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia


Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
I poszedł pierwszy,i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach,co mają znamię Bestii,i na tych, co wielbią jej obraz.
„(…) Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jemu posągowi, i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego (…)”
Nowe dowody z PESEL2 mają numer 18 cyfrowy i ma system szóstkowy.Systemem szóstkowym 18 to 666.Kody kreskowe też mają ukrytą liczbę 666.
Szóstkowy system liczbowy – pozycyjny system liczbowy, w którym podstawą jest liczba 6. Do zapisu liczb potrzebne jest 6 cyfr: 0, 1, 2, 3, 4 i 5.
Człowiek z chipem = zombie lub nowoczesny niewolnik,czy też prol,żywy produkt,różne są określenia
Dla rządzących jesteśmy tylko bydłem do roboty,któremu nadano numer jak w obozie a dla Boga stworzyciela wszechświata jesteśmy ludźmi.Ten który nie przyjmie znamienia bestii otrzyma łaskę i zostaną mu odpuszczone wszystkie nawet najcięższe grzechy.Pewnie z powodu nieprzyjecia znaku bedzie bardzo cierpiał,bo nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać,być może będzie musiał żebrać o jedzenie,ale to juz kazdego wybór czy woli stracić ciało w którym żyjemy tak krótko czy duszę.To nie jest religia dla mięczaków.Przesyłajcie to wszedzie jeszcze nie jest za późno.Proszę o nie kasowanie posta tu chodzi o każdego z nas.
Przykład co potrafią chipy RFID:

Upowszechniaj wiedze o czipie RFID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://himywaylee.wordpress.com/2010/11/15/upowszechniaj-wiedze-o-czipie-rfid/

RFID – Bezpieczeństwo, metody zabezpieczenia

Klatka Faraday

Klatka Faradaya jest to ekran mający chronić przez polem elektrostatycznym. Nie pozwala ona na transmisję radiową w jej obrębie. Jeżeli umieścimy w klatce Faradaya Tag RFID żaden czytnik nie będzie w stanie przebić się przez tak silną zaporę.
Amerykanie do sklepów wprowadzili już portfele działające na zasadzie klatki Faradaya. Taki portfel będąc zamknięty blokuje odczyt danych z umieszczonych w nim dokumentów, przez czytniki RFID.

http://rfid-lab.pl/rfid-bezpieczenstwo-metody-zabezpieczenia/

Komentarzy 29 to “CHIP RFID”

 1. alexirin said

  Zniewolenie ludzi technologią mikroczipu RFID
  Niewinny start

  Cztery lata temu w Toronto, w Kanadzie wprowadzono prawo, że wszystkie zwierzęta domowe muszą posiadać wszczepiony mikroczip, tak by można było zlokalizować ich właścicieli w przypadku, gdy ulubione zwierzę gdzieś się zabłąka. Potem w prowincji Quebec wprowadzono prawo nakazujące wszczepienie mikroczipów wszystkim zwierzętom hodowanym w gospodarstwach rolnych, jeśli mają być sprzedane na rynku. Celem były informacje dotyczące pochodzenia zwierzęcia i rejestracja jego życia od ocielenia, oprosienia itd. do uboju.

  Od wielu lat istnieją tzw. smart karty. Mają one rozmiary regularnej karty kredytowej, z wyjątkiem tego, że zawierają mikroczip wielkości ziarna ryżu. Jest to bardzo wygodna karta, gdyż można na niej umieścić swoje konto bankowe w mikroczipie, zawartym w karcie i kupować oraz sprzedawać przy jej pomocy towary i usługi w dowolnym czasie. Lecz oczywiście, jeśli zgubimy taką kartę, zgubimy konto bankowe, które ona zawiera.

  Dopiero jednak po atakach z 11 września 2001 r. technologia mikroczipu zaczęła faktycznie być rozwijana w celu zastosowania jej we wszelkiego rodzaju przypadkach.

  Maszyna rejestrująca odciski palców

  W maju 2002 r. poinformowano, że w Houston w Teksasie klienci sklepu Kroger będą dokonywać swoich zakupów bez użycia gotówki, czeków czy kart kredytowych, a zamiast tego będą używać nowej maszyny zwanej „Bezpiecznie dotykasz i płacisz” („Secure Touch-n-Pay”). Jest to maszyna rejestrująca odciski palców, oficjalnie znana jako biometryczny system przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych. Skanuje ona odcisk palca klienta, a płatności są automatycznie dokonywane z jego konta

  http://newworldorder.com.pl/artykul,594,Zniewolenie-ludzi-technologia-mikroczipu-RFID
  Czy kolejnym krokiem psycholi u władzy będzie wszczepianie nam czipów?

  Do czego może doprowadzić nadużywanie władzy przez Państwo? Nie trudno zgadnąć. Do korupcji, zepsucia i chęci kontroli swoich obywateli. Czyż nie do tego dążą rządy współczesnego nam świata?

  Jakimi sposobami można zmusić społeczeństwo do uznania, że wszczepianie chipów w ludzkie ciało jest niezbędne i bardzo potrzebne?

 2. alexirin said

 3. miziaforum said

  PRZECZYTAJ W LINKU DAJ DALEJ
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/02/15/faceci-w-czerni-czesc-ii-trzepanie-kasiory-czas-zaczac/#comment-16225

 4. alexirin said

  Śledzone bedzie wszystko-sytemy kontroli orwelowskiej RFID – Mifare / Oyster Card exploit Liczba kart kredytowych rośnie [ZNAMIE BESTI] z wbudowanym RFID (znaczniki radiowe ID), z obietnic rządów światowych dla zwiększenia bezpieczeństwa transakcji i szybkości [ pretekst ].Hacker i wynalazca Pablos Holman pokazuje jak można wykorzystać około 8 dolarów oraz narzędzia zakupione w serwisie eBay, po to aby wyświetlić dane osobowe z tych kart kredytowych – nazwa posiadacza karty, numer karty kredytowej, a co innego wykorzystniu tej prostej metody do przejęcia konta w banku jako sposób na zablokowanie technologi RFID. To demo pokazuje, jak tanie i łatwe jest „wąchanie” oraz omijanie systemu kontroli orwelowskiej.Togo typu przykład może być impulsem inspiracją dla wolnomyślicieli, hakerówi oraz majsterkowiczów którzy omijają NWO.

  miliard kart RFID 666 są teraz zagrożone – . A to tylko wierzchołek góry lodowej: nowy raport mówi, że system może być podzielony w kilka minut za pomocą typowego PC – zobacz

  Miasta i kraje stosujące technologie Mifare Classic do kontroli dostępu i / lub transportu zbiorowego w kontroli biletów:

  * London (Oyster Card) * Boston * Netherlands (OV-Chipkaart) * Minneapolis / St. Paul * South Korea (Upass, T-money, Mybi) * Hong Kong * Beijing * Milan * Madrid (Sube-T) * Australia (Smartrider) * Sao Paulo (Bilhete Unico) * Rio de Janeiro (RioCard) * Bangkok * New Delhi

 5. miziaforum said

  FASZYSTOWSKI GURU SATANISTYCZNEGO KULTU -tu na blogach łowił wyznawców
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/

 6. alexirin said

  wkrótce chipowanie!
  Czym jest INDECT?
  System totalnej kontroli i monitoringu w Polsce od 2012 roku.
  Pilnujcie Internetu i przyglądajcie się politykom, którzy nie dość, że chcą go ograniczyć, to jednocześnie wykorzystać do inwigilacji.

  http://dydymus.salon24.pl/290956,indect-totalna-inwigilacja-faktem-polska-krajem-pilotazowym

 7. JSTOTNA PRAWDA CHCA KONTROLOWAC CALKOWICIE CALA POPULACJE NA ZIEMI POPRZEZ WSZCZEPIENIE CHIPOW DO CIALA.TAK PRZESTAWIAJA SWIT PRZEZ MEDIA ABY NAKLONIC LUDZI ZE TO JEST DLA ICH DOBRA ALE TO JEST FLASZYWA PRAWDA I OBLUDA.
  PLANUJA UNICESTWIENIE OK 4 000 000 000 LUDZI Z POWODU PRZELUDNIENIA .TESTUJA BRON BOLOGICZNA,WIRUSOWA,WYWOLUJA SZTZEUCZNIE ZMIANY POGODOWE,ORAZ TRZENSENIA, SUNSMI I UMIEJETNY SPOSOB ODWOLUJA SIE DO 2012 ROKU.NAWET MAJA PRZYGOTOWANE OBOZY KONCENTRACYJNE I WIEZIENIA W BUNKRACH NIBY DLA OCHRONY PRZETRWANIA TO JEST CZYSTA MISTYFIKACJA..CDN..

  • alexirin said

   dokładnie tak jest ale w mediach niestety nikt o tym nie wspomina mają zakaz informowania o tym wszystkim przecież nikt o zdrowych zmysłach na świecie by nie zaakceptował depopulacjii OK 4 000 000 000 LUDZI Z POWODU PRZELUDNIENIA a im o to chodzi
   Motto izraelskiej agencji wywiadowczej brzmi: „Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny i depopulacji gojów” – Victor Ostrovsky, były agent Mossadu.

 8. Neo said

  Bob jest najlepszy! 😀

 9. alexirin said

  Niewolniczy System

  Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata

 10. alexirin said

  MIKROCZIPY RFID – Zniewolenie ludzi

  http://publicdisorder.wordpress.com/

 11. CZLOWIEK JEST CHLONY I POCHLANIAJACY JAK NAJWIECEJ

 12. alexirin said

  RFID (I) – Wielki Brat w Twojej Odzieży
  Gdyby ktoś wam powiedział 10 lat temu, że za kilka lat nasze samochody, odzież, sprzęt elektroniczny, karty kredytowe, nożyki do golenia, a nawet nasze pożywienie i nasze ciała zaczną być nośnikami dla różnej wielkości i przeznaczenia identyfikacyjnych mikroukładów, to pewnie wyśmialibyście taką osobę, a do tego obdażylibyście proponenta takich pomysłów mianem amatora teorii spiskowych i kilkoma innymi epitetami. Dzisiaj odpowiedzią jest coraz częściej, „to już stare nowiny…”. Ale jak ta technologia będzie wpływała na nasze życie? Przyjżyjmy się, jakie już są jej możliwości na dzień dzisiejszy, oraz czego możemy się dowiedzieć z codziennych doniesień prasowych na temat planów kompani używających tego typu technologii.

  http://www.grazingsheep.com/artp/nauka/2004/2004_11_RFID_ubrania.htm

  RFID dla NATO
  Agencja NAMSA odpowiedzialna za zaopatrzenie oraz zabezpieczenie eksploatacji uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz usług na potrzeby sił zbrojnych państw członkowskich NATO zawarła umowę z Savi Technology dotyczącą RFID-Based Consignment Solutions.

  http://www.spedycje.pl/logistyka/produkty_dla_tsl/6879/rfid_dla_nato.html

  VeriChip na cenzurowanym

  Europejska Grupa do spraw Etyki w Nauce i Nowych Technologiach (EGE), uważa że wszczepianie ludziom układów scalonych niesie ze sobą poważne konsekwencje medyczne i powinno być tak precyzyjnie uregulowane jak stosowanie lekarstw.

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/VeriChip-na-cenzurowanym-1271572.html

  ADT Fire and Security Sp. z o.o. zmienia się w AGIS Fire & Security Sp. z o.o.

  W związku ze zmianą w strukturze właścicielskiej, od 17 lutego 2011r., firma ADT Fire and Security Sp. z o.o. oferuje kompletną ofertę rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa pod nową nazwą i marką –
  AGIS Fire & Security Sp. z o.o.
  (AGIS – Advanced Global Integrated Solutions) jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej, obecnym m.in. w Danii, Szwecji, Finlandii, Grecji i na Węgrzech

  http://www.adt.pl/

  Przykłady rozwiązań RFID
  Mały jak ziarenko ryżu chip RFID znalazł już zastosowanie w handlu, medycynie, wojsku, administracji, systemach identyfikacyjnych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że korzysta z tej technologii na co dzień.

  http://www.pcformat.pl/Radiowa-identyfikacja,a,462

  Centrum Projektów Informatycznych MSWiA

  http://www.cpi.mswia.gov.pl/portal/cpi/38/195/plID.html

 13. alexirin said

  Twórca bioczipu: „to jest Znak Bestii”
  Mimo, że próby szczepień całej ludzkości na razie się nie udały, to istnieje podejrzenie, że właśnie za pomocą szczepionek elity światowe będą chciały wszczepić nam implanty w postaci czipów iddentyfikacyjnych.


  http://a-llex.blogspot.com/2011/03/tworca-bioczipu-to-jest-znak-bestii.html

  • Carl said

   Nic z tego! Mamy prawny i moralny obowiązek odmówić chip RFID pod skórę, i nikt żadne rządy nie będą mnie czy tobie siłą wszczepiać chip pod skórę. Tylko notowani za przestępstwa tak powinni być traktowani. Zalecam byście pisali protesty w tej sprawie do rządu. Jesteśmy ludźmi i nie przymniemy oznakowań jak BYDŁO w zagrodzie. Trzeba i musimy walczyć o wolność. Moim zdaniem lepsze są dowody z chipem niż pod skórę. Te pod skórę są ściśle ukrywaną tajemnicą przez rząd USA.

 14. alexirin said

  Koniec odczytywania listy obecności. Szkoła z RFID.
  Łatwiej młodzież przyzwyczaić niż dorosłych, a w starszym wieku te dzieci będą uznawały to za coś oczywistego i nie będą protestować, że jest kontrolowany każdy ich krok…
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/koniec_odczytywania_listy,p791229668

 15. KrisT said

  wszystko się zgadza tylko ze… aby odczytac rfid musi zostac do niego przyłozony skaner i to dosyc blisko (lub przejsc przez bramki). niestety te chipy mają jeden minus bardzo małą antenę i moc nadawczą! chipy zwierzęce nie posiadają akumulatorka jak i te wszyte np w ubrania , działają one na zasadzie indukcji magnetycznej gdzie potrzebna energia wytwarza się w antenie odbiorczo nadawczej po przyłozeniu skanera tak samo jak imobilajzer w aucie „pastylki” w kluczyku nie mają własnego zasilania.
  To ze ktos nas bedzie widziec z satelity to narazie mit… ale rfid mozna za pomocą dosyc mocnego skanera odczytac stojąc za kimś!!!!
  niestety elektroniczne dowody czy inne pierdoły wyposazone w te chipy mozna będzie odczytac i przywłaszczyc sobie czyjeś dane!!!
  to będzie raj dla elektronicznych złodzieji!!!
  jedyna rada to taki dowod/karte płatniczą (bezdotykową)trzymac w saszetce wyłozoną najzwyklejszą folią aluminiową ktora doskonale ekranuje i zagłusza wszelkie dane wysyłane drogą radiową!
  kto nie wierzy niech sobie owinie komorke folią…… ta straci całkowicie zasięg….
  a propo gdzies juz tak ludzie płaca za drinki w nocnych lokalach (chip w rece) i się cieszą bo nie muszą miec karty….narazie uny patrza czy sie to przyjmie…..

 16. alexirin said

  Podskórne czipy dla ludzi już wkrótce? Tej technologii użyją – podczas igrzysk w Londynie

  http://chn24.pl/ze-wiata/news/2159-podskorne-czipy-dla-ludzi-ju-wkrotce-tej-technologii-uyj-ju-za-rok-podczas-igrzysk-w-londynie.html

 17. alexirin said

  Dlaczego wielcy finansiści pragną wprowadzić tego rodzaju system? Ponieważ chcą uzyskać totalną kontrolę nad ludźmi. Wielcy magnaci finansowi są tak zaślepieni żądzą władzy, że sądzą, iż będą zdolni poprowadzić ludzkość w najlepszy dla siebie sposób. Zdają sobie oni sprawę z faktu, ze ludzie nie zrezygnują łatwo z obiegu gotówkowego na rzecz wszczepienia mikrochipu, o ile nie nastąpiłby światowy krach finansowy, zdolny przekonać populacje, iż jedynym ratunkiem, aby nie stracić wszystkiego, jest mikrochip. Dlatego – twierdzi publicysta Alain Pilote – istnieje wiele sposobów na rozpętanie światowego kryzysu finansowego:
  http://krolestwoboze.pl/NWO/NWO.htm

 18. alexirin said

  Szwecja zmierza w kierunku likwidacji gotówki

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwecja-zmierza-w-kierunku-likwidacji-gotowki#comment-56629

 19. alexirin said

  http://pl.gloria.tv/?media=350560&connection=dialup

 20. alexirin said

  ALARM !!! Przymusowe wszczepianie czipów RFID na Filipinach !!! – APEL O ROZPOWSZECHNIANIE !!!

  Czas najwyższy stawić opór syjonistycznym, satanistycznym siłom zła. Wszczepianie chipów zbliża się milowymi krokami. Dlatego należy zmobilizować wszystkie siły oporu na całym świecie

  http://antyblog-lokalnie.nowyekran.pl/post/79063,przymusowe-wszczepianie-czipow-rfid-na-filipinach

  Czipy w służbie gangu złodziei
  Przestępcy znaleźli nowy sposób na okradanie mieszkań bazując na wyrafinowanej technice i oczywiście naiwności ludzkiej.

  Policja w Zachodniopomorskiem otrzymała ostrzeżenia od funkcjonariuszy niemieckich i holenderskich, że u naszych zachodnich sąsiadów grasuje szajka rozdająca na stacjach benzynowych i parkingach darmowe breloczki.

  http://wolnemedia.net/prawo/czipy-w-sluzbie-gangu-zlodziei/

 21. zenobiusz said

  I co my tu mamy,nasz klon grypy666 bije na alarm i ma filmik,na Filipinach chipują.Filmik prowadzi nas o dziwo na stronę ,a jakże :
  http://nyxstory.wordpress.com/the-mark-666/,gdzie na alarm bija wyznawcy JAHUSZUA HAMASHIACH, prawdziwego Jezusa,w odróżnieniu od Jezusa Chrystusa ,którego my wyznajemy.Wielokroć pisałem ,to dezinformacje ,mające uśpić czujność,znamię bestii jest przyjmowane od dziesięcioleci,i dobrze by „pracownicy frontu ideologicznego spod znaku 666” dobrze przyjrzeli się sobie,póki nie będzie za późno….To znamie można odrzucić ,a jak o tym mówi to świadectwo:

  • zenobiusz said


   Tu pełna wersja,radzę na tym się skoncentrować, a nie iść na pasku satanistycznych odwracaczy uwagi.
   Znamię bestii przyjmuje się w pełni świadomie,a nie pod przymusem.Ja niestety wyczuwam jego nosicieli.
   Módlcie się o światło,i walczcie ,tu i teraz,i nie dajcie się wodzić za nos.Modlimy się i o was.
   Jezus jest Panem !!!

 22. kaem said

  Witam! Mam problem dotyczący szpitala. W 2010r. nielegalnie (bez pisemnej zgody) wszyto mi w nogę (operacja zespolenia kości) chip RFiD i pasek z kodem kreskowym (część widoczna na starym zdjęciu rtg, obok ramki z personaliami), jednak po drugim zabiegu nie zostało to usunięte i mam problemy nawet z wykonaniem kolejnego rzetelnego zdjęcia. Od 4 lat mam problemy ze zdrowiem (bóle brzucha, głowy, problemy z oczami) i nikt nie jest w stanie mi tego wyjaśnić ani pomóc. Lekarz jaki cały oddział lekceważy to i wogóle nie chcą rozmawiać (jak się okazuje nie miał wtedy nawet specjalizacji). To samo z resztą lekarzy (przychodnie rodzinne i specjalistyczne np. ortopedyczna). Przez to musiałem wrócić z Anglii i nie mogę podjąć pracy z powodu paska z kodem kreskowym, który działa na czytniki w supermarketach, magazynach itp. Jak się ostatnio okazało miałem także leczone zdrowe zęby, o których nie było nawet wzmianki w karcie pacjenta (po wizycie lekarz zaproponował mi prywatne leczenie za 7 tys. zł.) . W tym momencie są one do usunięcia a jedyna lekarka, która się tego podjęła zostawiła mi cały korzeń, co jest przyczyną bólu.
  Podczas 2giego zabiegu (usunięcie zespolenia, maj 2014) wszyscy na oddziele znali moje personalia, a ostatnio podczas odwiedzin w szpitalu zostałem niemalże wskazany palcem pośród wielu osób czekających na autobus, przez jedną z pielęgniarek oddziału ortopedii! Tak więc wydaje mi się, że została złamana tajemnica lekarska! Samo to, jak i pozyskiwanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie danych na mój temat jest skandaliczne! Z tego co wiem nie jestem jedyną osobą w tym mieście, która ma ten problem. Znalazłem również artykuł w lokalnej gazecie , w którym poruszony jest podobny problem a zakończyło się samobójstwem. Ktoś również ma dostęp do plików, haseł, kont z mojego komputera. Moje IP było wykorzystywane do wyszukiwania japońskich, rosyjskich stron jak i osób (np. Karolina Majewska). Znalazłem również firmę ubezpieczeniową, której lekarz prowadzący operację jest niby przedstawicielem a skąd dzwoniono do mnie w sprawie pracy. Może być to fikcja ale po odnalezieniu w sieci nadajnika RFiD mój komputer przestał działać co świadczy o tym, że to wszystko się ze sobą wiąże. Jestem również zasypywany esemesami reklamowymi a moja rodzina jest dręczona telefonami „na wnuczka”. Moja rodzina w Berlinie ma ten sam problem z lekarzami i z internetem! O nadajnik pytałem na Policji jak i mojego Kuratora Sądowego, adwokatów i nie ma to związku z żadnym wyrokiem! W tym momencie sprawę bada Wojewoda Świętokrzyski. Gdzie jeszcze mogę szukać pomocy?
  Załączam również wyciąg z przypisami prawnymi, dotyczącymi użycia nadajników: http://rfid-lab.pl/index.php/rfid-aspekty-prawne-oraz-stan-na-2012-rok/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: